SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIVEA Visage Young- piecze ;-[

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118


Używam tego żelu do mycia twarzy rano i wieczorem. Problem tyczy się pieczenia twarzy w okolicach policzków i nosa. Nie wiem czym jest to spowodowane, raz piecze raz nie. Czy może być to winna zbyt dużej ilości nałożonej na twarz żelu (wyciskam 3 dawki) i mocniejszego masowania nim twarzy ???

Ma ktoś podobne problemu z tym prduktem, badź innymi ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
to jest bardzo delikatny specyfik wiec sie bardzo dziwie. mysle ze mozesz byc uczulona na jakis skladnik.jak piecze to zmien

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
uczulony (jak coś )
wcześniej używałem chyba nastolatki i jeszcze coś podobnego, ale nie pamiętam bo dawno było, jakoś od zawsze to stosowałem,
ale ostatnio zmodyfikowali trochę ten produkt, bo konsystencja z żóltego na niebieski się zmieniła i na plastiku pisze, że z czystymi morskimi minerałami beztłuszczowy, a wcześniej tego nie było. Może to tego wina, ale pewien nie jestm.
Nie mam wcześniejszych pustych opakówek, żeby sprawdzić co w skladzie się zmieniło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból-przedramie ?

Następny temat

cisnienie 165/65

WHEY premium