SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methanex 10 (razak) Uczulenie. Inna metka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
Witam. Jadlem razaka. Znaczy nie wiem czy moge to nazwac "jedzeniem" , poniewaz razem zjadlem tylko 3 tabletki. Wzielem 1 tabletke i odrazu wysypalo mnie w pryszczach. Nigdy tak nie mialem. Mialem tyle pryszczy ze kazdy znajomy zwracal mi uwage. Wzielem druga i bylo ich co raz wiecej. Na nastpeny dzien rano wzielem kolejna tabletke i tych pryszczy bylo coraz wiecej. Czy jest taka mozliwosc, ze moge byc uczulony na cos z tej metki? Czy moge zakupic inna metke...w sensie, ze po innej mecie nie bede mial tyle pryszczy co po RAZAKU...? Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
napisalem, ze przez 2-3 miesiace nie bylo efektow -.-
Cwicze juz dlugo bo 2 lata... ehh czytajcie uwazniej posty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie ma 15 lat i bierze się mete to sie ma pryszcze, nic dziwnego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bardziej bym powiedział, że tak poprostu reagujesz na metę
z ciekawości-ile masz lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
meta to meta.. widocznie nie służy Ci ;) nie każdy jest stworzony do wbijania lub podjadania metki ;) odżywki Ci pozostają ;D

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
mam 18 lat nie 15 -.-
A jezeli nie meta to moze ktos mi poleci cos innego? Znajomi gadaja zebym anapolon wzial ale nie pasi mi ten pomysl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwidoczniej nie lubi Cie SAA tu masz odpowiedz na swoje pytanie: https://www.sfd.pl/tag/metanabol

poza tym ankieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak masz 18 lat to się nie dziw, że tak reagujesz na koksy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
Czyli pozostaja mi odzywki tak? z koksow musze zrezygnowac? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, kazdy koks to hormon kazdy saa bedzie powodował syfy, skoro juz lajtowa meta je powoduje. Kup sobie noz iv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1171
No tak ale nie kazdy hormon reaguje w ten sam sposob... Dlatego postanowilem spytac sie na SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale prawie każdy wpływa na poziom tescia, dojrzewasz i jeszcze wieksze dawki tescia tak sie u Ciebie kończa, co inne by było jakby ktos brał mete mając 25 lat i miał trądzik to faktycznie może próbować z czymś innym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc 3 cykl

Następny temat

Insulina a megalia/megace

WHEY premium