SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Alchemia 5mg - niebieskie tabsy

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
baran jestes i tyle po ile to g**** masz ze tak oplaca ci sie to promowac tylko slaba opine sobie na forum robisz bo zeby to jeszcze dobre bylo zeby promowac ale to bubel

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3163
barana to sobie poszukaj wsrod kolegow chlopcze, testowalem ta metke i dziala na 100% wiec nie krytykuj jak nie masz pojecia baranie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
ja tez testowalem duzo dawno jak bylem laik a teraz biore apteczne srodki ale jak mialbym nie miec dostepu do apteki to bral bym duzo lepsze undery ale prosze cie poczytaj opnie o tym alchemie czy eurochemie malo sie teraz wypowiada naganiaczy bo jest im wstyd jak mogą bronic firme underową jak kazdy wie ze to na poziomie British dragona a zakupie to smieszne pieniedze wiec nie dziwie sie ze tak to polecaja bo to bizes

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5317
nie opierałbym sie na opini esefd poniewaz jedzie po alchemii w kazdym temacie o niej bezpodstawnie, pewnie nie mial stycznosci z większoscią środków tej firmy, wątpie zeby jego opinie byly wiarygodne :)

wszędzie stosujesz te same argumenty, to juz się nudne robi :)

Zmieniony przez - artficall w dniu 2009-08-04 12:36:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
posluchaj dzwońcu nie bede wymyslal bo kiedys to brałem jak jeszcze dosc poczatkowe partie metki byly ale nie pierwsza i dzialanie bylo mizerne mowie to z czystym sumieniem czytam opinie innych i nie zmienilo sie, EUROCHEM lipa opinie wiec czemu nawet ALCHEMIA mialabyc nie lipa skoro to ten sam KOWALSKI robi ale koty o tym nie wiedzą. To jest na poziomie BD, IP jedna cena na wszystko prawie czy tren czy pseudo deca to cena ta sama. Po co macie placic za drogiego propa jak mozecie na tym najlepszym forum poczytac info i bedziecie wiedziec czy to tykac.

Mowisz dzwoncu ze moje argumenty są nudne jestem przekonany ze tak jest bo zaniżam koniunkture tej firmy, ale nie dlatego ze to lubie ale chce usmiadomic ludzi co to jest alchemia, a pierwsza rzeczą który robi kupujacy ktory zakupił towar wstawia na sfd z zapytanie czy to dobre. Ja zawsze odpowiadam szczerze. jak sie wpisze eurochem w google to juz wyskakuje w google na pierwszym miejscu wątek z sfd bo te forum dobrze jest spozycjonowane, wiec naganiacze sie wkurzaja i robią kilka kont i zachwalaja :D Ale na 5 stron watku tylko kilka jest opini pochlebnych naganiaczy np pako26 i newzero ta sama osoba pisala jako inne osoby haha



Zmieniony przez - esefd w dniu 2009-08-04 12:48:23

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
esefd ma racje- alchemia to jedno wielkie gowno
omijać łukiem

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
i znowu 'esefd'.......
ty poj...ny jakis jestes i juz nudny ! w kazdym watku Alchemii,niewazne czy orale czy soki-we wszystkich srodkach jest twoja opinia: ze do dupy,ze shit..
Alchemia reaktywowala,i nie maja te obecne produkty nic wspolnego z tymi sprzed paru lat,ty k..wa lamusie brales metke cztery lata temu-a wypowiadasz sie o obecnym trenie czy dece.... sprzeczales sie ze mna dwa miechy temu ze kupojac deke i bolda Alchemii kupilem niedzialajace gowno.Otoz chrzanisz glupoty jak potluczony !!!!
na "K**" czolowi moderatorzy dopingu chwala Alchemie.
-DECANABOL 250-obecnie 6.tydzien 750mg week-DZIALA!!!!ZABORZENIA EREKCJII I BRAK RETENCJI PRZY 1000mg OMKI/WEEK
-EQUIBOL 250-DZIALA JAK W KSIAZCE !!!! 500mg/week-miesnie twarde i za***ista regeneracja,apetyt jak nigdy w zyciu.
Smialo moge obalic te glupoty co opowiadaja tacy jak "esefd" na podstawie metki sprzed paru lat,to jest juz smieszne... Na podstawie obecnego cyklu[jelfa+alchemia]moge smialo pochwalic nowe wyposty tej firmy.Nie tylko ja to twierdze.A PROPA na koncowke cyklu,na ubicie z winkiem-tez Alchemia,naprawde obecnie mozna smialo brac jej produkty.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
to ze chwalą mody na K** to wiesz żaden argument. Bo naganiaczem moze byc każdy. Laik jestes bo widze ze nie wiesz.. zobacz ile tego eurochema na tych stronkach z koksami a na sfd rejestrują sie i naganiają ludzi bo to dobre zrodlo informacji na laików wiec takie bajki jak mowicie typu ze kulturysci do zawodow to biorą albo jak gadał newzero ze pewne wojewodztwo cale bierze ec to smiech na sali.
Jak by była taka metka dobra to alchemia by sie po razaka nie podszywała :D

Zmieniony przez - esefd w dniu 2009-08-13 20:54:12

Look at my description on gg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3922
co do orali to nie mam zdania bo nie mialem stycznosci,mam dojscie do lepszych,do apteki.bralem z Alchemii deke i bolda,propa tez wezme- bo soki sa dobre,sprawdzilem na sobie i sie nie zawiodlem.Zauwazylem-i nie tylko ja,ze krytykujesz cala firme,i orale i soki...
Mam propozycje: niech opinie o danym produkcie,wyrazaja jedynie osoby ktore uzywaly danego srodka.
A ty chyba nie biles wszystkich produktow Alchemii ???? A krzyczysz na lewo i prawo ze Alchemia to gowno.Mam wieksze doswiadczenie z ta firma niz ty,i mylisz sie bardz.Niektore produkty sa naprawde OK.

S-mocze
F-orum
D-yskusyjne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 640 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4046
ty nie bedziesz mi podsuwam propozycji bo smarki masz jeszcze w nosie.
Z ciekawosci ci powie z jeden z underowych firm Alchemia zrobiła lipne Winko inj i chemik s*******ił za granice. To za***iscie dobrych oni mają chemików. Zleceniodawcy nie podam ale niektorzy wiedzą.
Sluchaj umnie z zjaomych brali to i to naprawde nie jest dobre nie chca tego tak samo jak BD bo to jest najniższa półka co stego ze hologramy dodali na oralach jak jakośc pozostaje wiele do życzenia.
Metka alchemi im nie szła wogole to wpadła na pomysł zeby podszyc sie pod metke razaka 10mg ale temat szybko ujżał swiatło dziennie. Wsadzili 5mg metki a inne koty szamią i mysla ze tam jest blisko 10mg
to co to za firma ktora sie podszywa
Akurat nie wierze w boldach i dece z underów to i innych z tych srodkow bym nie brał. Deca- Norma. Bold-WEG innych nie
Ale nie mówie ze prop alchemi jest zły bo to tania substancja nawet BD chwala propa ale to tylko prop a reszta,,,
I wypowiadaja sie osoby co to biorą spr posty o Alchemi/EC/Malay wiadomo na cala strone bedzie zawsze jakiś naganiacz ale sa tez prawdziwe i sie nie obrania sama ta firma,no sory co ci mam mówic nie bede kłamac tylko dlatego zebys sie lepiej poczuł

Zmieniony przez - esefd w dniu 2009-08-13 21:30:45

Look at my description on gg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duranox, Testanox P, Stanabolon

Następny temat

GOWNO CZY ORGINAL DEKA

WHEY premium