SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol Egg AMINO 350 tabletek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
brał ktoś z was te aminokwasy??chodzi mi o opinię o nich-cena 27zł to chyba jakoś mało na jakieś dobre aminokwasy?
jeśli braliście to podzielcie sie swoimi efektami po nich.

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ja bralem!
tylko, ze w tedy nie cwiczylem i bralem do innych celow
zawieraja tauryne
ale podobno nie wychodza tanio... bo w jedym tabsie jest malo tych aminkow


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Kup sobie inne aminokwasy - te ewentualnie jako ostateczność ( też spełniają swoja rolę). Niska cena czasami powinna dać dużo do myślenia wcale stosowanie ich nie jest takie opłacalne.

Pozdrawiam

Piotr Folęga

Zapraszamy do sklepu na https://sklep.sfd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zjadlem ich duzo. Biore przed posilkami zeby wzbogacic procentowo w aminokwasy jedzenie. Jestem zadowolony z ich dzialania. Maja male tabletki wiec latwo sie je lyka, trzeba sporo ich zjadac bo 4 na 10kg wagi ciala. Od strony jakosci oceniam bardzo dobrze, hydrolizat zwierzecy wiec dobry profil aminokwasowy. Na porcje dzienna wychodzi dodatkowo 1g tauryny. A cenowo to chyba rzeczywiscie sa najtansze ale dla mnie ok.

Dobrze powiedziane!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE EFEKTY PO KREATYNIE

Następny temat

ZMA

WHEY premium