SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega-Bydgoszcz

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
To ja tez sie pisze na doplacania dural dziisaj moc byla na treningu w pniedzialek powinno jej byc jeszcze wiecej hehe zobaczymy co to bedzie mam nadzieje ze ciezarkow nie zabraknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
witam zgodnie z obietnica mowie jak bylo

udalo sie zdobyc tytul mistrza polski i poprawic rekord wynikiem 215kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Siema wszystkim

Mam pytanie ile kosztuje jednorazowe wejscie do Megi i gdzie ona właściwie jest Jezeli znacie ceny innych Bydgoskich silowni ale za jednorazowe wejscie to bylbym wdzieczny za info(czyt. SOGi ), ile i gdzie. Potrzebuje tych info bo nie znam wszystkich Bydgoskich silowni a "moja" przez najblizszy czas bedzie zamknieta w soboty (a soboty sa mi potrzebne i to bardzo )
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
jednorazowe wejscie 10zl w medze.teraz jest tam remont,ale mozna spokojnie cwiczyc.ona jest na skrzyzowaniu ulic łuzyckiej i curie skłodowskiej.dokladny adres znajdziesz an stronie.wpisz w googlach mega bydgoszcz.chyba adres jest curie-skldowskiej 14,ale lepiej sprawdz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Ok dzieki a teraz czekam na info o innych silowniach, najlepiej takich co jednorazowe wejscie jest tansze niz 10 zl Łap Soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
znalazles gdzies taniej?wydaje mi sie ze jak znajdziesz tansza to bedzie bieda w sprzecie,a na dniach zapowiada sie wymiana sprzetu w medze,wystroj zmieniony.zobaczymy jak karnety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
W Gryfie jest 8zl za wejscie a sprzet podobno OK Ale moze cos jeszcze znajde, a najbardziej to licze na to ze "moja" silka znowu bedzie otwierana w soboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Czy remont w Medze sie już skończył ?

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
jeszcze nie,ale sala gdzie byly ławki juz wyglada duzo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JB congratulations
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie do Toruńskich Kolegów :)

Następny temat

POLSKA - FINLANDIA ::: Bilety sprzedam !!!

WHEY premium