SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

METHANDIENONE VIP BY PHENOM PHARMACY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Stezenie zanizone, ale cos mety w mecie jest
Aktualnie podgryzam do cypka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dałem się podkusić ze względu na cenę na ten cały Phenom i teraz ku...a kombinacje alpejskie,żeby to jakoś rozsądnie dawkowac... Coś mi sie wydaje,że bez 4-5 tabs dziennie sie nie obejdzie... pytanie czy od razu wyj....ać do kosza i brać coś lepszego,czy jednak szamać... Na rozkręcenie - pierwsze 2 tyg mam coś pewniejszego,a 3-6 tyg chciałem wejść na ten Phenom...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
jedz, 3 kopia, czuc ale jak chcesz jakies kzoackie efekty i zyskac cos wiecej na tej mecie to tak jak mowisz, 4-5, bierz przez tydzien po 3 dziennie, jak nic nie ebdziesz czul to wtedy sam wybierz czy wyj**ac czy zjesc do koca w wiekszych dawkach, na Twoim miejscu bym ja szamal po 3-4 dziennie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
i powinno byc elegancko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
chyba ze i ja bede mial kozackie efekty po tych 3 tylko ze pozniej, bo jak na razie zbiera sie pompa od poniedzialku konkretna i motywacja i sily wiecej, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
@big ron - co Cie skusilo do eksperymentowania skoro są pewniaki dostepne na rynku ?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2286
Ogólnie phenom daje lipy, że masakra. Wszedł na rynek miał kozackie produkty, teraz znów zaczynają się wałki. Mam nadzieję, że domięśniowe będą narazie na poziomie tak jak są ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
nigdy nie zrozumiem w takim razie po co kupowac cos takiego i sie pozniej zastanawiac i wkurviac, skoro mozna tego uniknac i lepiej wydac siano chyba ze ktos zakup sprzetu traktuje w kategorach kasyna lab generalnie i tak malo popularny, pamietam ze znajomy okolo roku temu dorwal gdzies tescia na dlugim estrze nie pamietam juz dokladnie co to bylo, strasznie sie zajaral wykonaniem ale na dzialanie sie nie przekladalo juz tak dobrze wedlug jego relacji, no ale rok duzo czasu moglo sie pozmieniac

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 335
trzeba sprawdzac:) moze akurat pokopie i na klate przyleci 1111212 kg i 900 kg masy miesiowej hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 147
Dzięki za odpowiedzi.Teraz można się w końcu coś dowiedzieć o tej mecie bo strasznie mało tematów jest o niej.

Biały

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DANABAOL / METANABOL / METKA - BALKAN PHARMACEUTICALS

Następny temat

jintropinn gensci orginal

WHEY premium