SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kostka ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Zakładam temat, wiem że było już wiele razy, ale jak zawsze nie było tam do końca tego co mnie interesuje, więc proszę mnie nie odsyłać bóg wie gdzie
Otóż skręciłem kostkę, mam pęknięta torebkę stawową.
Lekarz włożył w gips, początkowo ciężki, teraz mam lekki (chociaż jakiś dziwny jest), na 3 tygodnie. Doi tego mam zastrzyki w brzuch
No i mam dwie sprawy:

1) Czy te 3 tygodnie to okres w którym kostka dojdzie do ładu w stopniu dostatecznym do uprawiania sw? Czy będę musiał potem rehabilitować i naświetlać różnymi gównami?
2) Jak to z tym gipsem jest, niby mam lekki, jak się w nim będę kąpał to nic się z nim nie stanie? Bo szukając natrafiłem na 100 różnych opcji.

Aha, wiem że za ciężki jestem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zadbaj o rehabilitację. Noga nie będzie sprawna po zdjęciu.
Gipsy nie należy moczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Po pierwsze matołku nie gównami tylko jak juz to lampami emitujacymi swiatło o róznej długości fali a po drugie czeka Cie około 2 miesięcy bez uprawiania sportu i rehabilitacja

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Jak poradzić sobie z Dyskopatią!!!--ja już nie daje rady

WHEY premium