SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolka or what? Pomocy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3018
Witam;

Mam 166 wzrostu, prawie 16 lat, prowadze dość aktywny tryb życia (boks min. 3 x w tygodniu + siłka + bieganie) i w poniedziałek chyciła mnie jakaś kolka w okolicy lewej piersi i odzywa się kiedy np. idę, wracam ze szkoły. Nie mam pojęcia od czego to, bardzo przeszkadza mi w życiu (po szkole jestem sportowcem :D). Wprowadziłem do codziennej diety owoce, witaminy i pół makreli (która ma pół tablicy mendelejewa). Pielęgniarka oczywiście wysłała mnie do lekarza I kontaktu, potem na kardiologię a ja nie mam możliwości/czasu/chęci. No... jestem zdrowy jak koń, po prostu nie choruję i niepotrzebny mi kardiolog no chyba, że o czymś nie wiem albo może dorastam i to dlatego..? No bo chyba nie od Karnityny, którą wprowadziłem w niedziele.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pielęgniarka oczywiście wysłała mnie do lekarza I kontaktu, potem na kardiologię a ja nie mam możliwości/czasu/chęci. No... jestem zdrowy jak koń, po prostu nie choruję i niepotrzebny mi kardiolog no chyba, że o czymś nie wiem albo może dorastam i to dlatego..?

To po co ten temat i żale?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3018
Może dlatego, że nie moge funkcjonować jak powinienem?

Może ktoś już miał coś takiego i/lub potrafi zaradzić?
Myśl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli nawet miał to wybrał się do lekarza i nie marudził.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3018
Może i cos w tym jest :) ale zanim będe musiał jechać 200 km stąd do lekarza czego absolutnie nie mam w planach wolę spytać na tym forum w dziale "Zdrowie". W sumie logiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...może na pewno otrzymasz 100% poradę co Ci dolega, odpowiednie zalecenia & leki i za dwa dni będzie zdrowy. Logiczne?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
Bóle w okolicy klatki piersiowej zawsze nalezy konsultować z lekarzem, aby wykluczyć choróby serca.
Watpie by te bole były od karnityny, ktora jest jedynie suplementem diety.
To moze byc zwykła nerwica, braki magnezu i potasu-jak piszesz prowadzisz intensywny tryb zycia, a nawet przetrenowanie miesni. Przyczyna moze byc błaha, ale tych objawów nie mozna lekceważyć.
W każdym razie do czasu jak najszybszej konsultacji z lekarzem możesz wziąc magnez z vit.b6 (byle był powlekany) i coś lekko uspokajajacego np.zioła nerwium, kalms (i inne tego typu preparaty)-to ci nie zaszkodzi. Uzupełnij tez potas- np.jedz wiecej bananow,pomidorow.

"Kopernik też była kobietą!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczyca i sport

Następny temat

Bolą mnie nerki jak oddaję mocz

WHEY premium