SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolczyk w łuku brwiowym

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
ale to nie kolezanka...to kolega.
czemu spokojny? on wcale nie jest taki potulny

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 170
spokojny bo gdyby taki nie byl to raczej nie utzymalby kolczyka w nienaruszonym stanie przez taki dlugi okres czasu;]

uśmiechnij się...jutro bedzie gorzej;);p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
hm...no z tym sie trzeba liczyc, po prostu

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
Ja bardzo chcę mieć kolczyk w brwi ale rodzicie uważają ze jestem jeszcze za młoda oni są niedorozwinięci moje koleżanki mają kolczyki w pępku w nosie wszędzie aśka ma nawet na sutkach!!! a ja w brwi nie mogę mieć... jak ich przekonać???

kaczucha__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
a ile masz lat...?
jezeli kiedys wspominalas cos np. o tatuazu to powiedz, ze to przeciez lepsze niz tatoo bo mozesz w kazdym momencie wyjac itp., poza tym jak dla mnie to jest normalne, tak jak kolczyki w uszach, tylko ludzie sa zacofani...moze najpierw zrob a pozniej pytaj o zgode

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 142
ja jestem za tym zeby tatuaze i piercing robic tylko pelnoletnim osobom - tatuaz jest na cale zycie a i blizny po kolczykach tez zostaja, to musi byc odpowiedzialna decyzja, a wiele osob robi to pod wplywem mody, tego ze ktos ma to on tez itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6994 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30419
camara przyznaje ci racje
tez jestem za tym
i sog

Być może dla Świata jesteś TYLKO człowiekiem...

ale dla Niektórych jesteś całym Światem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
no tak ale jezeli ktos od malego chcial miec taki kolczyk i tylko w tym miejscu i to sie przez kilka lat nie zmienilo to mysle ze to jest przemyslana decyzja i zdaje sobie z tego sprawe ze bede miec blizne czy cos w tym stylu mnie nie interesuje czy to sie bedzie podobalo innym czy nie tak jak np. inne dziewczyny raz chca miec kolczyk w pepku a raz w nosie to moim zdaniem jest kolczykowanie sie "na siłę" zeby tylko cos bylo a ja chce miec w brwi i nigdy nie zmienie tej decyzji

kaczucha__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
camara przeciez w salonach prosza o dowod...
ja w jezyku zrobilem nie majac nawet 16 lat, ale to co innego, nie widac go przeciez prawie i blizna w takim miejscu jezeli by nawet byla to raczej w niczym nie przeszkadza.
a od niedawna jesce posiadam w brodzie

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
"okaleczylam sie robiac sobie kolczyk w brwi...i naprawde bardzo zaluje..."
Monia robiłaś go sobie sama?

Na dniach wybieram się do zakładu w którym ze znieczuleniem zrobią mi kolczyk... miałam, a może mam wiele obaw co do tego. Jednak widzę, że opinia jest bardzo podzielna i nie zasadą jest że zawsze łuk opada (bo dzieje sie to ponoć sporadycznie) tak samo jak blizna, przez nieodpowiednie przekłucie... dopóki sama sie nie przekonam nie będę żałowała wyboru. Swoją 'zachcianke' mam już od ponad roku, czytałam dość dużo i rozmawiałam z większym gronem ludzi by miec jakąs pewność tego co zrobię. Bardzo mi się podobają ta forma 'ozdoby' i dlatego coraz bardziej się do niej przekonuję. O gustach ponoć się nie dyskutuje, gdyż każdy ma prawo do swoje opini...

Osoba zakladająca temat najlepiej powinna sama przemyśleć go- a podstawa czy robi go sobie dla własnej satysfakcji czy dla szpanu- jeżeli dla tego drugiego to niech lepiej sobie od razu podaruje.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - onaa w dniu 2004-08-16 12:48:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna, a płodność

Następny temat

co mi sie mogło stac

WHEY premium