SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań redukcja z 5000kcal

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam kilka pytań odnośnie redukcji.
Wzrost 195cm
Waga 130kg

Mam trochę doświadczenia z siłownią, trochę mięśnia też jest ale i wiadomo tłuszczu nie brakuje (bf na oko w porównaniu z innymi około 25%)

Pytania. Ułożyłem sobie dietę Low Carb. Zapotrzebowanie wyszło mi na poziomie około 5200kcal. Białko przyjąłem na 2,5g Tłuszcz na 0.9g a węgle na 2g. Po policzeniu wyszło B-325g / T-117g/W- 260g.

Otóż przy układaniu diety białko i tłuszcze zmieściły się w normie. Ogólnie kcal wyszło coś koło 4600. Problem jest z węglami bo ilość przekroczyłem praktycznie 2x bo wyszło 520g. Wiadomo, że przy redukcji i Low Carb to trochę za dużo tak ?
Szczerze to nie ma za bardzo skąd ująć bo wiadomo, że węgli sporo jest w owsiance ( na śniadanie) i ryż. a ryż z piersią mam 3x dzienni. No i tych węgli naleciało.

A i na koniec. Skąd 5200kcal ? Ano jak widać gabaryty, dochodzi do tego trening 3x w tyogdniu siłowy + aero po oraz ogólna aktywność w ciągu dnia. Praca fizyczna, sporo chodzenia, chylania, noszenia i łażenia po schodach :D

Pytanie moje wyżej. Czy taka ilość węgli przy redukcji to dobry pomysł ? Później jak będę miał sekundę to dorzucę całą dietę. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
dział "szybkie pytania" przeznaczony jest do zadawania krótkich pytań - niewymagających długich odpowiedzi. Zarejestruj się i zadaj swoje pytanie w dziale https://www.sfd.pl/odchudzanie/ 

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzyskać forme po chorobie

Następny temat

kondycja

WHEY premium