SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kark- pogrubienie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, chciałbym się spytać odnośnie karku, lub jak kto woli mięśni szyi. Czy mój kark się powiększy gdy go nie trenuję? Trenuję całe ciało na siłowni 3x w tygodniu, ale karku nie izoluje, wiem że są ćwiczenia na kark, ale jakoś się boję je robić. Czy powiedzmy od treningu pleców lub barków może się coś tam powiększyć. A jak nie to czy kaptury będą zwiększać mi ten kark? Napiszcie, i z góry dziękuję.
Marcin Wójterewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Cześć!

Jedyną część karku jaka może urosnąć w momencie gdy trenujesz całe ciało to mięsień czworoboczny pleców inaczej zwany kapturem. Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że są ćwiczenia bardzo proste i nie obciążające karku, którymi możesz go ćwiczyć. Nie potrzebujesz do nich nawet sprzętu.

Zerknij proszę na ten film i wwzystko bedzie jasne:





Wystarczy, że wykonasz te ćwiczenia raz, dwa razy w tygodniu i kark bedziesz miał odhaczony na treningu, a kark jest bardzo ważny dla zdrowia kręgosłupa. Także warto nie zaniedbywać go.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Delokatna poprawa wyglądu

Następny temat

Mata na silownie

WHEY premium