SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRYPTOREKLAMA - komunikat do moderatorów i firm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Przez dłuższy okres nie miałem czasu na bieżąco przeglądać działów tematycznych, ale powoli zaczynam wracać do rzeczywistości. Widzę, że przez ostatnie kilka tygodni do naszego grona dołączyło wiele osób, które traktują forum jako miejsce darmowej reklamy. Kiedyś granice przyzwoitości przekraczał tylko Radek, ale widzę, że na dzień dzisiejszy to jest istna plaga. Nie ma w tym dziale art., w którym nie znalazłbym "dobrej" rady gdzie należy kupić taki, czy inny suplement. Mnie to osobiście cieszy, ale... Większość z osób "reklamujących się" darmowo na łamach forum to duże firmy, które stać na reklamę lecz nadal traktują Internet jak darmowy plac zabaw, a od niedawna darmowy słup reklamowy. Jako właściciel serwisu muszę powiedzieć NIE. Proszę wziąć przykład z firm Cyberpaker, rSport, czy Hitec Nutrition i załatwić sprawę przyzwoicie. Ceny reklam nie są zniewalające.

Proszę wszystkich moderatorów o kasowanie kryptoreklam za pkt6 naszego regulaminu. Wyjątek stanowią informacje umieszczane przez firmy:

- Cyberpaker (wykupiony dział na forum)
- Czarnecki (okres próbny reklamy na SFD)
- Hi Tec Nutrition (sklep na kulturystyka.pl)
- rSport (stały reklamodawca)

Dziękuję


Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Dzięki Grasik. (niewiem dlaczego ja nie mogłem znaleźć).
Mogłabyś zajrzeć do mojego postu i się wypowiedzieć?Jutro zamawiam i chce sie upewnić. https://www.sfd.pl/temat157197/  Dzięki.

.:Żryj i daj żryć! :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mateo, rozumiem, że między innymi mówisz o moich dobrych radach z postu "Suplementy 10 razy taniej". Wierz mi, że to naprawdę były bezinteresowne porady, ale rozumiem Cię, przyznaję Ci rację i Ciebie posłucham (tylko Ciebie).

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za zrozumienie. Jednak mój komunikat nie był skierowany jedynie do Ciebie. Proszę również pozostałe osoby o zrozumienie i ew. komentarz.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14410
czy usuwanie postów ,gdzie podane są namiary sklepów poza Polską są również zabronione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli raz ktoś poda adres sklepu, to wszystko jest ok.
Chodzi o notoryczne naganianie klientów.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sonbaty - mam propozycje : podawaj poprostu zainteresowanym dane na maila. i po problemie. tak na marginesie popieram Ciebie , a 666 niedaże szczególnym uczuciem



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14410
rozpędziłem się:) chodzi mi o to czy podanie namiaru na sklep znjadujący sie nie w Polsce np. w USA jest również zabromione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - hans w dniu 2002-06-10 20:18:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie ma znaczenia

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Hans ja tylko pilnuje porzadku.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Żeby znowu nie było kłótni pomiędzy mną a 666, podkreślam, że jeśli chodzi o regulamin od początku przyznałem że 666 ma rację i dalej tak twierdzę. Podczas naszej dyskusji chodziło o cos innego.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZĘ O DORADZENIE.....

Następny temat

CZY JEST COS CO DZIALA PODOBNIE JAK ANABOLIKI A JEST NIESZKODLIWE?

WHEY premium