SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jintropin hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
pjerdolicie jak poparzeni a krzykacz najbardziej

gnój ma 17 lat i spokojnie może urosnąć i bez hormonu do 21-22 roku życia... wiem po sobie,

a jak dodatkowo wyebie gh w konkretniejszych dawkach to też powinno wrzucić 2-3cm dodatkowe

ale to z lekarzem już konsultuj bo tu na forum chvja wiedzą


Zmieniony przez - skvrwielll w dniu 2010-09-05 20:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
j.w.

Futurebody urusl, a dawno mial juz za soba okres rosniecia wzwyz.

Wiec te wszystkie gadki na temat tego, ze na bank ktos nie urosnie co poniektorzy powinni sobie powsadzac w buty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli jeszcze nie zakończyłes fazy rośnięcia to hgh powinno pomóc w koncu po to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
future walil geno 8 iu przez rok i urósł 1.5 centa majac 26 i bedac po cyklach na ssa( zamykanie nasad, pogrubianie sie kosci) a byl sporym dzikiem wtedy (pewnie 100kg<) Szczerze mowiac choj wie jak dziala caly ten hormon wzrostu. Takze widac ze ten srodek to nie przelewki zwlaszcza w wiekszych dawkach(insa, t3). Bo jak ktos wali 2 iu ed 5on 2off i ma tego 200iu to choj xD
tam gdzie pisałem 0,7mg/kg to na week nie day

Zmieniony przez - Faridrox w dniu 2010-09-06 02:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 534
[quote]pjerdolicie jak poparzeni a krzykacz najbardziej

gnój ma 17 lat i spokojnie może urosnąć i bez hormonu do 21-22 roku życia... wiem po sobie,

a jak dodatkowo wyebie gh w konkretniejszych dawkach to też powinno wrzucić 2-3cm dodatkowe

ale to z lekarzem już konsultuj bo tu na forum chvja wiedzą

jak byłem u lekarza to mi powiedział ze nie moze mi powiedzieć tego bo nie mam karłowatości czy czegoś takiego

bede to brać, zaniedługo znów ide do endokrynologa ale prywatnie wtedy pewnie powie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Co nie umniejsza ze masz problem w glowie, a nie w ciele.
Pustotus pospolitus to sie nazywa fachowo
Pojedz do chin poczujesz sie jak gigant, moze to dowartosciuje twoje biedne skrzywdzone ego.
Wycieczka do azji bedzie cie kosztowac frakcje tego co wydasz na gh i zrobisz sobie zdjecia na chinskim murze


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-07 03:17:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2285
koorwa..
chcialbym miec w wieku 17lat takie problemy,
i 20kola jak splunac...
tatus ma,tatus da.
a jak juz tatusia zabraknie ?
wtedy cie zycie nauczy;
ten chajs to daj dla biednych ludzi, pomoz dach nad glowa zbudowac rodzinom po powodzi,z malymi dziecmi;


rozpieszczony szczeniak,i tyle;
172cm ? jestes sredniego wzrostu,nie masz powodow do zmartwien na tym punkcie;
jw: masz inne,wieksze problemy

diamondtropin/somatrope/hygetropin/omnitrope:
5iu / ed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Szczerze? Przy***aliscie sie do chlopaka.

Brzmi to dosc paradoksalnie w tym dziale. Po ki c*** ladujecie w siebie tony roznego gowna, lacznie z produkcja prosto z piwnicy skoro lapa 44(tutaj niech kazdy sobie wstawi jaka ma) jest wystarczajaca. Nie macie innych problemow?

Chlopak ma 172, stac go, chce miec wiecej wiec albo doradzajcie na temat albo w ogole. Zdecydowanie bardziej chorym pomyslem wydaje mi sie dazyc do coraz wiekszej lapy niz byc wyzszym. Zwlaszcza, ze fakt, moze 172 to nie jest malo, ale zbyt duzo tez nie.

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2010-09-08 13:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Kto laduje ten laduje, bigoreksja jest tak samo skrzywieniem jak gigantomania jak raczyles zauwazyc Jedno i drugie powinno sie leczyc i to nie farmakologicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14776
Nikt kto w tym dziale siedzi nie jest do końca normalny, nie oszukujmy się każdy chce byc lepszy, inni po proastu chcą być lepsi w innej płaszczyźnie. Dlatego ja staram sie ludzi nie oceniac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

środki na jesieny cykl plus 2 pytania ( ankieta) :)

WHEY premium