SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie odblokować?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak ci napisałem mówisz w laboratorium
prolaktyna
progesteron

estradiol
tak zrób i opisz, bo wtedy będziemy wiedzieć kiedy zacząć hcg, bo przy enanie trochę szybciej niż przy cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz oczywiście jeszcze zbadać testosteron całkowity, ale myślę że nie ma potrzeby, bo skoro jajka się skurczyły znaczy że towar działa, bo naturalny test został zblokowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
"tak jak ci napisałem mówisz w laboratorium
prolaktyna
"progesteron
estradiol
tak zrób i opisz, bo wtedy będziemy wiedzieć kiedy zacząć hcg, bo przy enanie trochę szybciej niż przy cypio. "

Orientujecie się może jaki koszt jest takich badań?

Sprawdzę w domku co biore i od razu dam odpowiedź.

Dziękuje pięknie za pomoc!


Zmieniony przez - Greg Thorn w dniu 2015-07-07 11:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
około 25zł za hormon
diag.pl tu popatrz mniej więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
Witam,

Sprawdziłem - jest to enanthal 250 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i gra, idz jutro na badania i przygotuj te leki do pct co ci wymieniłem i po badaniach zobaczymy czy nie będzie trzeba exe do kupić,czy wystarczy wiecej nolwy.Pct będzie zależało od wyników estradiolu,bo reszta hormonów powinna być w normie (poza testem oczywiscie),ale lepiej wiedziec co jest 5. Hcg zaczniesz tydzień po ostatnim testo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
[
"badania teraz już,bo w razie Wu będziemy działać"

Można wiedzieć co to jest Wu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 39
zioekt
no i gra, idz jutro na badania i przygotuj te leki do pct co ci wymieniłem i po badaniach zobaczymy czy nie będzie trzeba exe do kupić,czy wystarczy wiecej nolwy.Pct będzie zależało od wyników estradiolu,bo reszta hormonów powinna być w normie (poza testem oczywiscie),ale lepiej wiedziec co jest 5. Hcg zaczniesz tydzień po ostatnim testo.



Czego się spodziewać po tym odbloku? Spadku siły, masy, libido? Czy uda mi się zachować sylwetkę? Tak naprawdę to ten cykl tylko zaokrąglił moje mięśnie i jak by bardziej uwypuklił. Normalnie w ręce też miewałem po 43 cm, teraz jednak ten mięsień jest jakby pełniejszy. Czy po odblokowaniu nie zaleję się jeżeli będę trzymał trening i koryto? Pytam bo nie wiem czy za wcześnie nie kończę i cały sierpień będę już bez ewentualnej formy/wyglądu. Więc po co to wszystko robiłem, żeby w połowie wakacji skończyć budowę formy...? Pierwotnie miało być 30 strzałów ale obawiam się, że może mi to zaszkodzić. Czy to dużo czy mało? Mam już 38 lat i nie chcę szafować zdrowiem, szczególnie chodzi mi o sex i zachowanie 100% sprawności seksualnej.

Z góry dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wu jako osobny "wyraz" nic nie znaczy t9 w telefonie mi podnioslo dużą literę,
to był cały zwrot "w razie wu"
czyli w razie wypadku, w razie czego itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no na pct siła spadnie,po pct libido trochę też,ale bez tragedii,wrzucisz teraz kreatyne,dopniesz miche w 110% i powinno być si. Napewno bez syntetyka nie będzie tego co na nim to powinieneś wiedzieć zanim zacząłeś. Ale nie martw się będzie dobrze. może po pct przez jakiś czas będzie ci potrzebna wiagra,ale może nie,ale po czasie wszystko odzyska swoją fengszuje
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi Cykl do oceny

Następny temat

M drol

WHEY premium