SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dostać się do Wojska?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
trzeba zdać lepiej niż inni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
od dziecka marzysz o wojsku ale zadajesz pytania jakbyś się z choinki urwał...
wiesz w ogóle że ostatnimi czasy nie było naborów do podoficerek z cywila? Do kogo zatem chcesz się porównywać? Do kandydatów ze starą maturą,gdzie inaczej to wyglądało?
Poza tym jak Ty chcesz w wojsku żyć jak Ciebie po miesiacach treningów MT łamało na tyle ze maraton po lekarzach robiłeś?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No masz rację, też to brałem pod uwagę. Trudna decyzja, bo nie wiem jeszcze co chcę robić w przyszłości, czy to normalne, że będąc już w technikum nie wiem czego chcę od życia? Praca w wojsku właśnie też m.in z tego wynika, ale także z tego "marzenia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Tak to jest normalne. Ale takie jest życie że decyzje podjęte za gówniarza odbijają się na reszcie życia.

A w wojsku jest służba a nie praca. I tego nie robi sie dla dużej kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No służy się, by w razie potrzeby bronić ojczyzny. Źle napisałem, a miałem na myśli "służbę", a nie zawód/pracę. Queblo ma rację, jak po utwardzaniu ud były takie problemy to nie mam co robić w wojsku, ale teraz mam dylematy, bo pozostało mi 0 perspektyw na życie, a jak było u was? - Ile razy zmienialiście "plany" na przyszłość w szkole średniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
teraz skończenie danego kierunku nie gwarantuje Ci pracy w zawodzie. Jedni po skonczeniu informatyki pracuje w IKEA inni w biedronce. Carpe diem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli tak czy siak muszę iść na studia żeby mieć pracę, bo na dzień dzisiejszy nie widzę się jako informatyk, wybrałem szkołę, bo lepsza niż hotelarstwo czy fotografia. Miałeś to na myśli, że dzisiaj studia to podstawa czy źle Cię zrozumiałem?



Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-11 13:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Czy Ty żyjesz na księżycu, że zadajesz takie pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdaję sobie sprawę, że studia są ważne, ale jak znajdują dość dobrą pracę ludzie po zawodówkach/technikach bez studiów?

Jednak obracam się w towarzystwie, co kogo spytam to nikt nie bierze na serio studiów, często słyszę od rówieśników albo i nawet kolegów z klas maturalnych "a ja po technikum idę do roboty".

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-03-11 17:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Oczekujesz, że obcy ludzie podejmą jedną z najważniejszych życiowych decyzji za Ciebie? Rób to co lubisz, jak lubisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący zadaje pytania

Następny temat

plan na poprawienie kondycji i wytrzymałości do oceny

WHEY premium