SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ipertrofan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no ja tez na cyklu cos poczulem
takie pieczenie podczas konczenia oddawania moczu..
hmmmm..
to chyba zapalenie kanalikow nasiennych?
mam tak tylko na cyklu, szczegolnie jak EC zapodaje..
nieprzyjemne na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Pieczenie... ja bym to nazwal koorewskim skurczem tka nieprzyjemnym, ze hooj ale tylko na clenie... mowie o tym, ze albo mam nerwice jakas - ale faktycznie czuje prostate czasami - wiec wole nie dopuscic do jej rozrostu!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914


przybij pione w naszej niedoli
prostata nie zarty
czeba bedzie inwestowac w inhibitory..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343


A jak!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Sztuczne, nieuzasadnione podawanie testosteronu (w celach anabolicznych u sportowców) powoduje uszkodzenie wątroby z żółtaczką cholestatyczną, wzbudza nowotwory gruczołu krokowego, powoduje zanik jąder i zahamowanie spermatogenezy (bezpłodność!) oraz impotencję (niemoc płciową).

Wywołuje nieodwracalne zwyrodnienie kanalików nasiennych krętych,

ginekomastię (powiększenie gruczołów sutkowych!), stany alergiczne i niewydolność krążenia. Tak niebezpieczne następstwa powstają po zastosowaniu już 25 mg testosteronu dziennie. Równie niebezpieczne są inne steroidy anaboliczne: oksandrolon, oksymetolon, stanozol, oksymesteron, metenolon, metandienon, etylestrenol, nortestosteron, noretandrolon. Moralnym i zawodowym obowiązkiem studentów, a potem absolwentów Obsługi Ruchu Turystycznego i Rekreacji oraz Wychowania Fizycznego jest posiadanie prawdziwej wiedzy na temat tych toksycznych preparatów oraz prowadzenie akcji zwalczających wszelki doping farmakologiczny w sporcie.
-
cytat z podstaw anatomii i fizjologii Różańskiego..



kurde moze to te kanaliki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie wydaje mi się - ale kiedyś czytałem jak typ na cyklu robił lasce faciala - i zlał sie na nią krwią - padł nieprzytomny! Shock!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
no ja mam tylko nadzieje, ze jak sie popsuje to medycyna za te 10lat bedzie na tyle zaawansowanym poziomie, ze mnie naprawjooomm bes problema :)

ciach!

ide spac
trzymta sie nocne marki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
I nocne Macki!

A ja sie nie na zarty z sutami przestraszylem dzis i jestem z wami w niedoli...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
BranoC

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
A ja nie moge. HELP ME OUT

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mam prośbe o rozpisanie cyklu z metanabolem

Następny temat

Piramida czy nie?

forma lato