SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I nie ma już z nami Uriela.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Chłopaki luzik, si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
holder czemu kasujesz moje wypowiedzi a innych nie? :(

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-11-19 23:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
Szkoda ze odszedl lubilem go choc nigdy z nim nie rozmawialem ,tylko czytalem jego wypowiedzi i posty,jest czlowiekiem ktory nie szuka dziury w calym i nie stwarzal tu na forum nigdy sztucznych problemow.Bez zbednej kontrowersji podzielil sie z nami duza wiedza.Ja sam wiele sie od niego nauczylem
Pozdro Uriel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry ze brudzilem w tym poscie Holder
a ja nawet sie z nim nie kloce,zauwazylem ze obrona jego jest wyciaganie jakis brodow,lecz tak naprawde on nie wie kim jestem to ze napisalem kiedys w naszych zdjeciach ze paco wwa to ja i ze moga mnie bluzgac to byl Joke U nas jest siec na osiedlu i jest to samo ip a karolek mial to konto wiec sobie je takowo przywlaszczylem takze panie.E-lite moze sobie pan myslec ze paco wwa to biernas a mi to zwiewa ja pytalem z cikawosci a pan.W szuka brodow zeby zejsc z tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
W jak Wojtek??

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Wojtek nie zabronie przecież luźnej rozmowy w takim temacie, starałem się usunąć wątki, które prowadziłyby do dalszego sporu między wami. Bo zaraz by sie to rozwinęło, dołączą się adwokaci, prokuratorzy i bedzie syf. Popraw mnie, jeżeli coś pomijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7284
Szkoda ze odszedl lubilem go choc nigdy z nim nie rozmawialem ,tylko czytalem jego wypowiedzi i posty,jest czlowiekiem ktory nie szuka dziury w calym i nie stwarzal tu na forum nigdy sztucznych problemow.Bez zbednej kontrowersji podzielil sie z nami duza wiedza.Ja sam wiele sie od niego nauczylem
Pozdro Uriel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
to ty jestes moderatorem holder.. od poczatku chcialem zobaczyc obiektywizm twoich poczynan, niestety w tym wypadku ci jego brak, zobaczymy dalej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezdazylem edytowac swojej ostatniej wypowiedzi

chcialem powiedziec ze ostatnia wypwoiedzia zakonczylem rozmowe z E-lite
dosc dziwny typ czlowieka z niego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o rade

Następny temat

M1T - EFEKTY !!!

forma lato