SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IDZIE ZIMA POCZUJ W DUPIE OMNADRYNA- doping spam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194618

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smalec Ty jestes blizej genetyka wiec działaj ... weź jeszcze ze szpitala od sie żel do usg fajna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja archiwum nie mam juz hohoooo tez wczoraj gadalem z laska na gg . Wrzucilem temat analu tez byście sie posmiali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
u mnie bylo mniej wiecej tak:


gadka szmatka o tym co slychac bo dawno z nia nie gadalem, ona mi mowi ze jakies tam ciasto zrobila i ******li z czego.

mowie na od******l sie ze bym chetnie sprobowal, a wczesniej sie jej pochwalilem ze robie grila, a ona do mnie z tekstem nagle ze tez by chetnie sprobowala...



mojej kielbasy...



niewyzyta ****, dalej mi sie opowiadac nawet nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
bo dalej nic nie było ,strzeliłeś cegłe odszedłem od kompa i poszedłeś sobie zjechać na ręcznym o!! Taki z Ciebie ***ak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam pytań . nie ma to jak tępe laski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
ta smalec zgadl wszystko.


zaskoczylo mnie troche to co napisala no ale ****, to jest jeszcze nic.


ty pisales pepsko ze zaczales temat analu a ta co z nia gadalem powiedziala ze wsadzila by mi palec w dupe, tylko najpierw poslinila zeby nie bolalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
genetyk jeśli tak napisała to jest naprawde konkret dupa ,jak zna takie bajery ,teraz mówie poważnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łokurvaaaa tez mialem kiedys taka propozycje ... i powiedzialem do laski ze jest poyebanaa

a ta co z nia gadalem , to cos do mnie krecila . Ale tępa w chooY i sie zaczal temat ***ania w doopsko . MOwie ze lepiej zeby ze mna nie pila bo ja wyrooocham w dupsztala , a ona na to ze anal boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
dziewczyny analu nie lubią bo trafiają na typów bez kumania w tym temacie ,proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23597
nie no laska nie jest tepa, ogolnie fajna dupa i pogadac mozna normalnie nie tak jak z kazda.Jak bede w domu to sie z nia spotkam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ph czy SAA?

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium