SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Humalog 100j.m/ml - insa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Nigdy nie zrozumiem po co amatorzy lapia sie za najmocniejszy hormon jaki moze byc i zarazem najbardziej niebezpieczny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Co masz na myśli mówiąc amatorzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44135
tacy co nie wchodzą na sceny

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2600
właśnie może waga spartolona nie podlało cie nigdzie bo insa przy zlej misce podlewa szybko , a ile bijesz ?? napisz coś więcej

Pomogłem daj + , wiedzę musiałem nabyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Wszystko robi sie nabite ale waga wdol 10j idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Zadaj sobie pytanie dla jakiego celu ponosisz takie ryzyko i bedziesz mial odpowiedz na swoje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa i tacy co potrafia na insie forme zrobic. Wszystko zalezy od diety. Ale tu sie zgadzam z kolegom wyzej ze czasem nie warto jesli gra nie jest warta swieczki.
Sam mialem uzywac insuliny i zmienilem zdanie. Nie ma po co. Dla samego siebie ? Dla paru kresek wiecej na wadze? Ryzykujac cukrzyca na stare lata ?

Nie warto

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-03-04 21:13:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
ok czyli odstawiam inse dalej lece na cypio bold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skalar to Twoj wybor.
Ja uwazam ze na naszym poziomie nie warto. Wielu zawodnikow musialo przez wlasnie zabawe z insa zrezygnowac z tego sportu. A oni Robili to dla startow a my?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
O to mi wlasnie chodzilo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl i odblok - Testosteron prolongatum

Następny temat

Pierwszy cykl, prop, spadki, Inhibitory aromatazy

WHEY premium