SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Guz z tylu glowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
witam serdecznie. wczoraj rano obudzilam sie z guzem na glowie w czesci potylicznej po lewej stronie. sa chwile,ze nie boli mnie on ale jesli zaczyna bolec to zaczyna pulsacyjnie rozchodzic sie po glowie i zaczynam miec migrene.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak sam z siebie czy z jest to powiązane z jakimś urazem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
takk sam z siebie, nie uderzylam sie w glowe. boli mnie glowa kazdego dnia a wieczorami bol nasila sie. jesli dotykam go boli dostyc intensywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mogą to być stosunkowo błahe sprawy jak i bardzo poważne , byłaś z tym u lekarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
jeszcze nie czekam do piątku bo mam wolne w pracy. Boje się i to strasznie bo wujek Google podpowiedział mi straszne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie stresuj się tym bardziej że rzeczy co Ci podpowiedział wujek google tyczą się wnętrza czaszki , aczkolwiek trzeba pójść i to sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
stres jest maxymalny ale baaaardzo powoli guz maleje wiec to jest jakies marne pocieszenie. mam nadzieje,ze bedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie ma co się negatywnie nakręcać , prawdopodobnie wszystko jest ok tylko na wszelki wypadek trzeba to potwierdzić. Także spokojnie bez obaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lordoza? pytanie

Następny temat

Paracetamol niszczy więzadła sportowca?

WHEY premium