SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Golić czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 43099

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Dobrze powiedziane

A w dziale oczywiscie ze bedzie fajnie bo Dr.Bahamut, czyli ja, pomoze kazdemu z problemami Derma,Psycho,Fizjo i Kardiologicznymi
Zawsze chcialem w poradach medycznych pomagac ale tam czasami potrzebna jest wiedza Akademicka a ja dopiero bede zdawal na AM hrhrhrh nara

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-03-31 17:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko za bardzo nie rozrabiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie, juz mialem 5 BANów i rozrabianie mi sie znudzilo. Teraz jestem dobry(cokolwiek to znaczy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja uważam że lepiej jest golić włosy z pewnych okolic - tym bardziej że ich spora ilość, szczególnie w okolicach krocza i pod pachami nie tylko wyglada nieestetycznie, ale na dodatek "trzyma" przykre zapachy.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja raczej jestem chojnie obdarzony przez nature włosami (nie wiem czy to dobrze czy też źle) i nie gole tego- po coś one są

ewentualnie przyciąć można bo jak faktycznie ktoś ma w okolicach hydrantu afro to troche śmiesznie to może wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
"Podobno niektore panie chwala sobie, gdy ich partner depiluje wiadome miejsca, bo zwieksza to ich doznania seksualne, choc w jaki sposob, nie wiem"
Jagodka , bo jak nie ogolą to podobno łaskocze w nosie ..i się skupić nie można ! :PPPPPP
Woskiem seewy , woskiem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dobre włosy nie są złe !
smyrac kizię mizię każdy czasem lubi

osobiscie mam do tego specjalna maszynke ktora cieniuje w wygodny sposob wszystko co trzeba - i na dodatek z tylu wycieka odzywka tak wiec dbam takze o to aby obciete włosy byly zdrowe i lsnily
jednego czego zniesc nie mogę - to to ze ja zawsze chcialem miec rude i proste wlosy ...a mam tylko rude :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brutus, przeciez to oczywiste Jaka ja malo domyslna jestem

kanarek, leze pod krzeslem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
jestem zdecydowanie za afro

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
hrhr , niektórzy lubią łaskotki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy...

Następny temat

problem

WHEY premium