SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gain Bolic

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4438
Czy jak bym bral go 3x dziennie po 50g nie zaleje mnie tluszczykiem? Mam 170cm wzrostu i waże 68kg. Po 4kg beda efekty? Nie mam dużego brzucha a czy moze sie to zmienic po gain bolicu? Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3095
Jak masz diete to cie nie zaleje jak ja zaczynałem to kupiłem też 4 kg i przyszło mi około 8 kg masy w miecha ale brzuszek sie powiększył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4438
Brzuszek bardzo odstawal od reszty ? ale ladnie poszlo w miesnie? widac bylo rezultaty? a w ile przyszlo Ci te 8 kg? a diete byla? Hehe troche duzo pytan ale nie chce kupic gowna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Po 4kg beda efekty?

widac ze masz pojecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3095
Bez diety to zaleje cie troche a ja go wziąłem jak mój staż wynosił zaledwie 2 miechy więc efekty były a teraz myśle że bez niego byłyby podobne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko czy gainer?

Następny temat

no-xplode

Wiecej