SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fryzury Meskie i Damskie ;)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
Mam gęste i twarde włosy i to tak że jak kiedyś chciałem zapuszczać to wyglądałem jak bym miał kule na głowie:) (włosy miały 6-7 cm a dalej stały jak na jeża) Znacie jakieś szampony albo coś w tym stylu żeby rozmiękczyc albo zmusić włosy do leżenia?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Ktoś lubi odswieazc tematuy



Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2005-11-23 15:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
gonnti mam taki sam problem! i nie wiem co zrobic jak je ulozyc itp. odswiezam temat moze ktos pomoze ??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1136





A dlamnie ten gosciu ma "wyczesaną" :) fryzure moze niektórzy z was uznają ja za pedalską ale mi sie ona podoba i juz zapuszczam taką.

Ps. Grzywa już jest z boku niestety jeszcze troche za krótkie :( ale jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
lee priest ma fajne fryzury zawsze
zwlaszcza ta z the blond myth
tylko jak takie cos fachowo sie nazywa to nie mam pojecia

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225


**SEBANO** i to jest wlasnie problem naszego spoleczenstwa...

np. ta grupka osob co przerwala dla prz kaczynskiego (geje i lesby) czy oni wyrozniali sie czyms (fryzurami, ubiorem...) ? Pewnei ze nie, wygladali "zwyczajnie" - bo co to ma znaczyc zwyczajnei jak 90% polakow (co to jest Dzien Swistaka?)

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225


...sam tez chcialem zachodowac wlosy (bo iel czasu mozna chodzic w ktorkich) ale sposo osob wie iz cos takiego nei jest latwe...

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225


...druga sprawa wlasnie tego calego zamieszania wsrod gejow to metrosexualnosc, sa ludzie co dbaja o siebie a czasam za bardzo (ale to ich sprawa) co nie znaczy ze taki facet pachnacy, majacy zadbane dlonie, wlosy jak i ogolony, znajacy sie np na modzie jest juz pedalem...

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225


...czasami takich facetow (dbajacych o siebie) nazywaja narcyzami (czasami bo teraz wola pedal - szkoda slow)... a co to ma wspolnego z narcyzmem? Lubi dobrze wygladac, dobrze sie z tym czuje...

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225


...kolejna fryzura...

Żebym Poczuć Mógł Jak Się Czuje Bóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w prawym boku...

Następny temat

SUCHA SKÓRA - PORADA

WHEY premium