SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Foty Deliver'a

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5831
łap SOGA koksie
pozdro

-==GAINIER Team==-

,,Rośnijcie w siłe''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
waga 101 biceps 41 cosik nie ten teges... Masz problem z rozwojem mięśni ramion?

To ja bym chciał nogi zobaczyć bo jak dla mnie to większość mięśni musiała się tam skupić... Poka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ładnie bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
masa spora jednak

pozowanie strasznie kiepskie klatka moim zdaniem do poprawy (sam mam lipna) i dosc wysoki poziom bf, planujesz cos palic czy nie przeszkadza Ci on ?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20330
Klata do porawy.
reszta spox. Sog oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mi ta waga nie pasowala za mala masa na taka wage chyba ze on ma ponad 2 metry wrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mam 183cm i tez nie wiem gdzie ta masa siedzi Rece nie rosna, ale sa silne, a to jest dla mnie wazniejsze.
Zdjecia nog dam na dniach - musze je zrobic.
MDRAGON - nie planuje redukcji , moze nastapi samoistnie jak woda ze mnie splynie

Zmieniony przez - Deliver w dniu 2006-09-10 18:54:12

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siad i ciąg niezły mogłoby sie wydawac, ale wilksem z Tobą wygrywam . Nie mniej jednak chcialbym wstac 200kg, pociągnać 235kg i wycisnąć 145kg bez sprzetu (moze do końca roku dojde do tego ciągu i ławki, a moze i do siadu jesli trener pozwoli mi zmienic kat. wagową ).
Piszesz, ze jestes trójboistą amatorem.. masz zamiar gdzies startować czy tylko tak sobie ćwiczysz? Bo jesli chcesz startować to zamiast SAA sugerowałbym zakup sprzetu - wydatek pewnie ten sam, a wyniki o wiele wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
No w wilksie zdecydowanie wygrywasz.
Startow raczej nie planuje, cwicze dla wlasnej satysfakcji.
A co do wyboru miedzy sprzetem a SAA, to nie sadze zeby "zawodowi" trojboisci mieli takie rozterki

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zawodowi na 100% nie mają, chociaz ja tam nie wiem . Zresztą zawodowi trójboisci już mają sprzet i iles kg im dodaje . Tutaj mówię o tym, ze kolejna kuracja nie dodałaby Ci tle co opanowanie sprzetu . Ale skoro nie chcesz startować to mniejsza z tym
W wilksie nie az tak zdecydowanie wygrywam... zeb był remis musialbys robic takie wyniki przy wadze 101kg:
przysiad 215kg
wyciskanie 172,5kg
martwy 280kg
oczywiscie porównuje swoje wyniki bez sprzetu bo inazcej nie ma sesnu w tym wypadku

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2006-09-10 19:59:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie pierwszy raz daje fote:-)

Następny temat

letnia forma delsterydo

WHEY premium