SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyma Burn

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
a jak z tym "nwym" dyma burnem ?
Wszedzie widze opinie o starym ... kazdy psize ze stary to bylo cos ale co z nowym jest OK, jest dobry czy tez jest SUPER ? ;)
I z czym najlepiej go laczyc...?
I mozna do tego sobie efke dorzucic do nowego burna ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na koniec wrzuć Redlina, najlepszy przy końcówce wycinki.
I zrobił bym tak:

Dyna Burn
Scorch
Redline

----
efki nie dorzucaj, w dyna jest yohimbine, w małych ilościach ale jest, nie zaleca się łączenia razem tych środków (mogą wystapić skutki uboczne)

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2007-01-23 19:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Dzieks Dudek
Mam plan co i jak z redukcja.
Za rowne 40 dni rozpoczynam.
W sumie to juz nie moge sie doczekac, gdyz mam juz dosyc opychania sie tonami zarcia.
Mam juz doswiadczenie efka + yohi.
Przy dawce 80 mg efki + 10 m yohi myslalem ze odlece.
Karygodny błąd ale napewno nigdy wiecej takich dawek nie zarzuce.
Mam troche efki i yohimbiny.
Yohimbine zostawie na koniec reudkcji.
Efke w trakcie.
Co do spalaczy to napewno poleci thyrotherm lub thermal blast extreme bo wychodzi o niebo taniej niz TPevo.
Teraz tylko dietke dopiescic, fbw,hiit i bedzie caculo.
Ps. temat byl z poprzedniej redukcji ubieglego roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serwient, TSE nawet nie tykaj, nie warto.

Łączyłeś yohi z efką :D? O ty samobójco :D.

Masz ofkoz doświadczenie z efką? Wiesz, że dawnowanie piramidalne? Ważne jest stopniowe zejście z duzych dawek efki na koniec cyklu, aby psycha nie siadła.

Ja łykam od 3 tyg. 40mg efi dziennie i jest dobrze, nie zwiększe raczej dawki, bo raz zapodałem 60mg i było schizowo :D, prawie miałem zejscie :D:D.

powodzenia z redukcją, mam nadzieje, ze bedzie relacja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Tse nie tykne juz nigdy wiecej.
Nie dosc ze trzeba tego kupic i lykac 8 tabs dziennie zbey cos w ogole poczuc to jeszcze efekty mizerne.
Efke jadlem juz 3 razy i nie mam problemów.
Pierwszy raz jak bylem jeszcze na starym thermalu pro po przebudzeniu sie nastepnego dnia po "kuracji" wiedzialem chyba co czuje narkoman
2 dni i minelo, oragnizm przestal sie domagac.
Co do redukcji to napewno nie bede prowadzil zadnych testów, bo po pierwsze nie mam na to czasu,po drugie pare michów zostalo do obrony magisterki, po trzecie wole sie sam skupic nad calym planem i zamknac sie w sobie, bo wtedy wszystko najlepiej mi wychodzi
ps. co do dawkowanie thermala to mialem 1122333....2211.

Zmieniony przez - serwient w dniu 2007-01-23 20:00:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
A warto laczyc dyma burn z karnityna badz hmb ?
A z jakich firm tamte suple sa redline itp. ? Musialbym zobaczyc czy mnie na takei cacka stac ;)

A sama efke warto z jakims innym suplem na redukcje laczyc czy niebardzo (to tak przy okazji :D )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
https://www.sfd.pl/SPALACZE_stacki_-_Zestawienie-t201169.html
Tu masz redline.
Szukaj w necie, inne opakowanie ma obecnie.
Jadles juz kiedys efke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
efki nie, na rzie przeczytalem FAQ o efce na sfd no i chcialbym w kazdym badz razie sprobowac... ale nei spieszy mi sie jakos strasznie ;)

A dzieki za linka, na razie patrzylem na fat burnerem pod katem dyma burn'a tylko ;) bo mialem zamiar go kupic ale zobaczymy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Jesli nie jadles jeszcze nic z efka to nic ci nie doradze, bo nie wiem jak reagujesz na nia.
Co do dyma burn to ja chyba zaczne redukcje od tego zestawu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Mam pytanie czy są jakieś efekty uboczne po zażywaniu dyna-burn extreme np. gdy skończę zażywanie to nie będzie tendencji do tycia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa itp. z thermo speed extreme

Następny temat

Kreatyna vs szkoła

WHEY premium