SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drżenie mięśni - badanie krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
Witam wszystkich,

byłem u lekarza rodzinnego bo od pewnego czasu drżą mi mięśnie przy ich napinaniu, przeważnie jak jest to mocne napięcie i mam takie pytanie, lekarz ten wypisał mi skierowanie na badanie krwi - morfologia, ob cholesterol, k+ (potas?) bodajze cukier i badanie moczu

jutro mam zamiar iść to zrobić, tyle że nie wiem czy nie zrobić przy okazji jakichś dodatkowych badań, jak poziom magnezu, żelaza ? co jeszcze ? bo z tym moim lekarzem to ciężka gadka, to taki typ, jakby ktoś go zmuszał do tej roboty
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Wykonaj pełny jonogram + chlorki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
Ehh, jednak nie byłem dzisiaj. Tak mnie wczoraj przewiało, że ledwo z łózka przed chwilą wstałem.

Wystarczy, że powiem w laboratorium, że chcę wykonać pełny jonogram, czy muszę podać wszystko z osobna ? Mam nadzieje, że do poniedziałku mi przejdzie i dam rade tam iść.


Zmieniony przez - klebek w dniu 2014-11-07 12:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
To ktoś podpowie ? bo nie wiem czy sobie jakąś liste zrobić na karteczce i dać w okienku bo jeszcze takich badań nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wszystko i tak sie raczej rozbije o wapn, potas i magnez....
jak juz dostaniesz wyniki i wyjdzie co i jak, zanim cokolwiek kupisz by uzupelnic niedobory zapytaj sie w dziale supli o tansze zamienniki (bo wiem ze w aptece mozna miliony zostawic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95
No ok, tylko chodzi mi o to co powiedzieć pani w okienku. Czy powiedzieć, że chciałbym wykonać pełny jonogram (bo patrząc po internecie to w jonogramie czasem jest tylko potas, sód i magnez), czy może na kartce sobie napisać dokładnie co chciałbym zbadać i jej dać żeby nie zapomnieć. Nie wiem czy to jest jakaś róznica.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w odcinku lędźwiowym

Następny temat

obrzęk kolana po urazie i ściągnięciu gipsu

WHEY premium