SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doping a alergia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
to jak to wkoncu jest z ta alergia na pylki a sterydami wypowie sie ktos siedzacy w temacie?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
jakie jest pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Czy sa jakise przeciwskazania co do saa gdy sie ma alergie na pylki itp ( bylem w tamtym roku odczulany poprzez szczepionki) i jak to sie do tego ma ?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25298
Mam astme oskrzelowa, najbardziej uczulony jestem wlasnie na pylki, ale objawy po stosowaniu saa nie sa bardziej nasilone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jestem alergikiem i nigdy nie odczowalem dyskomfortu na tym tle.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1808
Ja jem pyłki i mlecze i nawet niezle mnie wy***ało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
No to trochę mnie uspokoiłeś, nie wiem jeszcze o tym leczeniu z byt wiele,mam szczupłą sylwetkę i bym nie chciała jej stracić :( ale nie chce meczyć sie z tą alergią, a jak ona jest leczona??

Ola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Witam chcialbym odswiezyc ten temat...
Jestem alergikiem, tzn. konkretnie na pylki trawy, nigdy tego nie leczylem bo nie bylo bardzo uporczywe, jestem wlasnie w polowie cyklu Wino 1-6 i Prop 1-6 nie zauwazylem zadnych zmian zwiazancyh z uczuleniem. Z tego co wiem, choc nie jestem pewien osoby ktore maja jakie kolwiek alergie maja duze prawdopodobienstwo na astme w przyszlosci.

Moim pytaniem chcialbym po cyklu wziasc "Clen" z tego co wyczytalem to lek na astme, czy jesli wezme clen to mam jakies wieksze prawdopodobienstwo na astme, czy jest takie samo jak u osob ktore nie sa alergikami.
I czy w ogole dwa cykle na Clenie zrobia jakas roznice, mam na msyli 2tyg on 2 off 2 on ??

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3255
Widze ze nikt nie jest w temacie. Tak czy siak moze ktos cos wie na ten temat??
Sog za konkretna odp.

No Pain NO Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
glupie pytanie to nikt nie odpowiada, pozatym edytuj posty

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY DEKA MI COŚ DA ?

Następny temat

Do wszystkich w wieku 16 i podobnie

WHEY premium