SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór środka.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Jestem już po treningu. To są wołowe kości z mięsem i ta taka jakby żelatyna z co zazwyczaj jest przy kościach. Odkąd biorę wino to co drugi dzień sobie gotuje takie kosci a zaraz po nich będą kotlety z wołowiny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Puls trochę wysoki chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
To było tuż po powrocie, przetarłem reke ręcznikiem i odrazu zmierzyłem. Za godzinę już było 83 uderzeń na minutę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
A no to joko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Siemano
Nadszedł czas się przebadać
Jakie planowane badania i co będzie dalej udostępniam na zdjęciu
Rozpisuje sobie sam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Na razie nie rozpisałem sobie w jaki sposób będą przyjmowane seodki które planuje brać, najpierw rzucę okiem na wyniki badań a pozniej zdecyduje co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Ze wcześniej na to nie wpadłem
Resztę hormonów z planowanych oprócz tsh zrobię na swój koszt
Jutro z rana wszystko razem




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Byłem chory ostatnio, wiatrak mnie przewiał i kilka dni jedzone było na poziomie anorektyka
Starałem się nie ćwiczyć, ale nie wychodziło co jeszcze bardziej obciążało mnie
W każdym razie 2kg w plecy… Ale nie ubolewam bo już tydzień jem prawie normalnie a kilogram juz wrócił wiec wagę można powiedzieć, ze trzymam
Żadnych komplikacje nie ma jak na razie
Obserwuje, ze nasilił się nieco trądzik, ale są ta pojedyncze krosty tu i tam
Jestem troszkę bardziej senny, ale wiadomo, ze to stan po chorobie także nic czym bym sie przejmował tym bardziej, ze jutro badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
jaaaaa85
Nie zapomnij zbadać wątroby po tych 80mg



Jutro będzie oddawana krew, idzie cały zestaw badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1894
Ogólnie tak czy inaczej jako ze przechodzę na długi estr to podałem właśnie 2x 250mg test enana w prawy i lewy pośladek i jeszcze 125mg podskórnie w 4 miejscach na brzuchu
Przez 6 kolejnych dni będzie dalej brany test prop 50mg e2d w barki

Plan jest mniej więcej taki:
Enan 400mg e5d
Deca 200mg e5d

Będzie ok na start?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdopodobnie gino progesteronowe

Następny temat

Szybka pomoc, wysoki estradiol

WHEY premium