SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca bez odblokowania???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy igly 0,8x4 sa wystarczajace i czy mozna sprowadzic testosteron do 0 przy malych dawkach nandrolonu???Libido u mnie ok z "wackiem" nigdy nie mialem problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Jak lubisz poruchać i nie jesteś pro bodybuilderem to odpuść sobie całkowicie środki z grupy 19-nor andro, to co masz sprzedaj jakimś gimnazjalistom na siłce a zakup testa i hgh

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj oj chyba zjechalismy calkowicie z tematu...Nandlolon mam w celach bardziej rehabilitacyjnych niz MASA.Masz dopiero 20 lat a piszesz ze trnujesz "ladnych pare latek"???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Od 15 roku życia

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na marginesie to nie mieszkam w pl czyli gimnazjum odpada kobiet w moim zyciu bylo bez liku kazdej masci i koloru teraz zona i 2 dzieci i wszystko ok...Jak po nandrolonie sie okaze ze cos sie zmienilo to odstawie a tesc wroci sam do normy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj w ankiecie ile mam na karku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak będziesz czytał to przeczytaj też o dekadick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
No to tym bardziej lepiej się poczujesz dodając testosteron i na nim opierając cykl niż jadąc nandrolon. Z tym działaniem pozytywnym na stawy to lwia część "zbawiennego działania deci" wiąże się z retencją płynów i po odstawieniu środka ból powróci. Sa niby badania na babach po menopauzie że nandrolon zwiększa gęstość kości i syntezę kolagenu ale większość anabolików tak działa, stąd się potem biorą rózne mity i łatki przyszywane poszczególnym środkom.

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
po nandro to możesz potem i rok do siebie dochodzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli chcialbym dodac do tej deki proviron to ile go potrzebuje i jak brac w czasie czy po cyklu 50mg dziennie wystarczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie cyklu i odbloku.

Następny temat

kilka pytan apropo PCT

WHEY premium