SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dałem wpierd.....!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio co kogo spotkam to każdy na krav mage chodzi!?! niedługo każdy po jajach będzie na ulicy kopał , albo palce w oko wsadzał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
HunterKK, podziwiam odwagę ale i ( bez obrazy ) przychylam się do opinii, że ci goście to raczej konkretni być nie mogli- przy końcowych proporcjach 4 do 1 będąc cokolwiek lepsi od leszczaków powinni was zetrzeć na proch... No, chyba że ustawiliście się w kwadrat plecami do siebie, jesteście zgrani i umiecie w ten sposób walczyć ( znam taki "tercet egzotyczny"- nawet w kilku ciężko się do nich dobrać jak są w trójkącie... )
Ale jeżeli chodzi o waszą postawę- pomoc gościowi, to jak to się mówi
" wielki brat jest pod wrażeniem"
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśl co chcesz byli to normalni (nie jacyś mali czy jakies fujary) kolesie w wieku ok.19-23 lat. ,a jak już napisałem gdyby tylko znaleźli się na odwage to by nas przekopali po trawniku jak dzieci - ale się jakoś nie odważyli. Tak to już jest trzeba nap*****lać tych co się najbardziej rzucają to wtedy reszta sie nie ruszy - no wiesz taka taktyka(polecam - aczkolwiek tylko w razie konieczności, gdyż można się przejechać )...POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Ok., sorry HunterKK, może trochę nie zrozumieliśmy się... Dla mnie konkretny gość to taki, który coś potrafi i wie czego chce- jak walka to walka a nie jakieś tłumaczenie się, no i oczywiście nie wygląda jak wędzony kurczak ;) Do głowy by mi nie przyszło, że mógłbyś lać gości którym kredki z tornistra wypadają;)))))
Taką taktykę owszem, znam, czasami jest chyba jedynym ratunkiem... A swoją drogą wnioskując z Twojego zachowania to chyba porządny z Ciebie gość.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak masz racje pożądny ze mnie gość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No prosze.....dowiaduje sie czegos nowego..a mianowicie tego ze mozna zalatwic tylu kolesi bez zadnych nozy nie-nozy :) Ale masz racje hunter...dziadostwo to w lodzi jest i to straszne (i nie tylko w lodzi) a taki widok jak ty opisales to nie pierwszy raz ogladalem, 10 na jednego...BOHATEROWIE!!!A tak przy okazji, jak wspomniales ze jest ich 10 i sa 'konkretni' to chyba jasne dlaczego nikt nie pomogl...?
Ale podziwiam odwage, masz u mnie 2 punkty :)

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A odnośnie odwagi to potem sam sie zastanawiałem co mi od***ało, jak pomyślałem ilu ich tam było... ciężko bedzie jak ja sam tych panów kiedyś spotkam ... ale wtedy do was się zgłosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 261
Sam bywałem w podobnych sytuacjach i potwierdzam że
jak się pokaże coś odważnego to cała reszta najczęściej mięknie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeszcze stare fotki

Następny temat

Czy to mozliwe...

WHEY premium