SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to kontuzja nie do wyleczenia ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Podczas chodzenia na siłownię po jakimś roku ćwiczeń doznałem urazu prawego ramienia dokładniej głowy długiej mięśnia dwugłowego , w jaki sposób? Na maszynie motylek obciążenie pociągnęło mnie do tyłu. Na początku myślałem spoko samo przejdzie , niestety ból utrzymuje się już 2 lata od momentu urazu , chodziłem na masaże i rechabilitacje w międzyczasie cały czas ćwiczyłem na siłowni, muszę przyznać że 3-tyg rechabilitacji z funduszu bardzo mu pomogło, niestety nie potrafiłem zrezygnować z siłowni i odnowiłem uraz ,
Aktualnie przestałem chodzić na siłkę wykonuje ćwiczenia rechabilitacyjne w domu niestety nic mi to nie pomaga, robiłem badanie krwi i wyszło mi podwyższony kwas moczowy wiem że to też utrudnia gojenie.
Trudno jest normalnie funkcjonować jeżeli ręką boli nawet podczas pisania długopisem.
Jak sobie z tym poradzić ? Możecie polecić jakiegoś dobrego rechabilitanta z Warszawy lub okolic który mógłby poprowadzić moje leczenie lub jakieś rady jak samemu z tym zwyciężyć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Tutaj najlepsza
www.fizjosteo.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dziękuje za polecenie i zapraszam oczywiście do siebie
www.fizjosteo.pl

miałeś wykonane jakieś badania obrazowe po urazie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
USG nic nie pokazuje , ręka cały czas boli , czy w takim stanie mogę kontynuować ćwiczenia na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Bo usg może nic nie pokazać . Trzeba zrobić dokładniejsze badanie jakim jest rezonans
W sumie jak to już 2 lata się ciągnie to i tak trochę późno za to się zabrałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Czyli jeżeli boli to nie ćwiczyć , rechabilitacje na NFZ mam dopiero w lipcu , a chciałbym wrócić na siłownie jak najszybciej. Rezonans jak narazie poza zasięgiem finansowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
W tym wypadku można powiedzieć ze Teoja sytuacja jest patowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Czyli obowiązkowo rezonans , czy ćwiczyć i w czekać na ten lipiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Obowiązkowo konsultacja prywatna u fizjo , bo czekanie do lipca to trochę głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw
jest to marnowanie czasu a ćwiczenie może wówczas dodatkowo jeszcze zaszkodzić
nie musi być uszkodzenia strukturalnego żeby występowały dolegliwości bólowe i tak może być i w Twoim wypadku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 23
Pewnie nie da się określić po ilu wizytach ból ustąpi ? A czy można powiedzieć po jakim czasie od ustania bólu można wrócić do sportu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Widoczne żyły na bicepsie

Następny temat

Ból pleców

WHEY premium