SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypionate + Decanoate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ucz się dalej tatko _ bo takim popisem robsz z siebe dziada



Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-09 16:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
nie mogles sobie widze odpuscic - napisales jedna czesc zdania, odsiedziales swoje, przemyslales, wkoncu edytowales i dopisales druga;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
a pozatym kolagen wplywa tez miedzy innymi na skore, takze po kuracji bede jak mlody ptaszek - synku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak i zrobiłem to w jednej wypowiedzi a nie jak duren który nie umie edytować i pisze po cztery :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jak taki wszech wiedzacy jestes to co ty tutaj robisz i poco sie wogle o cos pytasz, skoro wiesz lepiej i moglbys nas tutaj edukowac. Blazen jestes i tyle...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
bez edycji jest szybciej bo tylko ENTER wciskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
a do tego drugiego kolezki - pytam o to czego nie jestem pewien, a to czego jestem tegi sie upieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 261
zawsze na tym forum musi tak byc, ze jak sie z kims ktos zepnie, to za chwile wskoczy miedzy nich jakas matka teresa i tez o cos przyp*****la?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze jest tak że jak ktoś jest durny i poucza innych to dostaje po dupsku___co to twojej teorii to mozna ją bardzo łatwo obalić i nauczyć cię rozumu____ale nie wyjasnię ci tego bo dzieciak jestem i się nieznam ___natomiast ty jesteś za głupi zeby pojąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jasiu... Czytac a zrozumiec to dwie rozne sprawy, jak pieprzysz glupoty i ktos kumaty Ci zwroci uwage to stul uszy, ogon pod siebie, czytaj i dziekuj ze sie mozesz doksztalcic, ale nie ludź sie ze ktos wytlumaczy Ci tak zebys zrozumial, "na chlopski rozum"

Tzw typ czlowieka "wszech - wiedzacy" co wie wszystko i we wszystko chce sie wtracic

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-05-09 16:50:49

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia

Następny temat

Cykl do oceny etap szlif.

WHEY premium