SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykle zawodowców

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Zgadza się gochan jakieś 12 lat temu jak zaczynałem znałem gościa który wpieprzał 100 mietków dziennie i nie tylko (niejaki Orzóg) niestety odszedł od nas licząc zaledwie 19 wiosen . Załatwił sie furą przed zawodami . rozumiem życ krótko ale bez jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Mrowa nie sciemniaj, na zdjeciu masz wiecej niz 50 Ja tam nie narzekam, no chyba ze musze podrabac sie po plecach

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
jestem lewy w te komputerowe klocki. Dali mi do wstawienia takiego jak to stwierdzili fajnego pakera więc go wstawiłem żeby było wesoło . Maniak sie czepia że nie mam proporcji ty ze mam zadużą łapę . a tymczasem nawet nie wiem co to za pedał na tym zdjeciu . Ale chociaż mam dużą głowe w przeciwieństwie do ciebie a Maniak to pająk w czapce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
... a mowia ze glowa puchnie od koksu
Musclehedz rocks

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
chyba kark z tąd sie biora bezkarkowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 611
Mrówa: Mówiłeś poważnie o tych 100 tabsach metki dziennie? Mój ziomal kiedyś zjadł 20 tabsów w ciągu dnia i pojechał do szpitala na płukanie żołądka I potem cały tydzień w łóżku pod kroplówką. 100 tabsów dziennie by go zabiło.

Thug Life

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=67980 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Najzupełniej zazwyczaj po treningu zjadał przy mnie 2 listki mietka . Ale to był turbod**** Znam jeszcze kilka opowieści związanych z tym osobnikiem każda z nich jest niewiarygodna . Ale to o czym pisze widziałem na własne oczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16763
No i chyba o to Zabijace chodzilo ! Zaczynaja sie opisy naprawde ciekawych cykli :)


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Nie jestem pewien czy to jest takie ciekawe . Ale jestem za to pewien ze niema to nic wspólnego z zawodowstwem tylko z amatorszczyzną krótkowzrocznością i d****izmem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestescie jednak niepowazni, nie mam tu na mysli cyklow konkretnych zawodowcow, ale w zagranicznych jak i naszych pismach publikowano przykladowe cykle czolowych zawodnikow oczywiscie nie wymieniajac ich z nazwiska. na temat koksowania wiem wiele ale ciekawy jestem wlasnie co nowego i w jakich dawkach na rynku zagranicznym sie pojawilo.a nie pisz ze mnie nie stac bo gowno mozesz wiedziec na co mnie stac, w kazdym razie na wiele wiecej niz ciebie skoro uwazasz obwod 50cm w lapie za duzy, tyle to ma dzisiaj przecietny bywalec silowni konkretnie trenujacy.nie mowie o dzieciakach i ciotach co przylaza na ploty do silowni i pierdzielenie o szuwaksach.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KTO TO PRZETŁUMACZY DOSŁOWNIE ?

Następny temat

rozpiszczie jak 100 mety?

WHEY premium