SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chyba wracam ....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Oczywiście, pamiętam to uczucie ale zdrowe to nie jest . Czyli taka jest ogólnie teraz moda i terendy czy dalej np pół na pół tak uważa? Z pierwszych kuracji tu opisywanych widzę że każdy kończy odblokiem bez trt czyli co nie ma ochoty zatrzymać tego na dłużej czy jak ?

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205605
Jak jestes mlodszy to jeszcze mozna sie w odbloki bawic ale pozniej po co?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Tak rozumiem doskonale ale jak wyniki np po 10-15latach ? Kumam że po 40 to nawet lekarz coś od siebie by przepisał na zachowanie formy i libido ale pewnie mniejsze dawki niż te umowne 200mg

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205605
Lekarze w Pl nie sa za bardzo skorzy do przepisywania jesli masz testa w widelkach

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Ok ale decydując się ogólnie na 2 kuracje muszę trt wziąć pod uwagę żeby z jednej na drugą przejść i to potem utrzymać czy to jakoś od zaawansowania zależy? Zakładając że będzie ok z wynikami bije np 250-300 teścia + coś tam i po np 12 tyg bije thc i zostawiam 150 teścia do drugiej kuracji gdzie znowu dokładam teścia + coś tam i tak w kółko?


Zmieniony przez - mudafuka w dniu 2021-07-28 16:40:08

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205605
To zależy jaka ma być przerwa między 2 cyklami jeśli kilka tygodni to wtedy mostek jeśli kilka miesięcy to odblok ale po 40-tce odblok jest mniej wskazany no chyba że 2 cykle i później już cały czas off.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Wiem ze jeżeli badania będą ok to sytuacja pozwoli na cykl a jak będzie jeden to i następny i na dobrą sprawę nie wiem kiedy skończę. Może jak badania się pogorszą a może za kilka lat . Zawsze u mnie czegoś brakowało po cyklu ( śmiesznym jak na te lata 6 x 200mg deca plus jakiś matanabol) albo możliwości zakupu towaru bo laby pojawiły się sporo później albo czasem nawet kasy na towar ale ćwiczyć zawsze chciałem jak sytuacja pozwalała. Teraz mam możliwość i kasę więc po trochu chce realizować to co sprawiało mi przyjemność a wiek nie jest problemem bo dzieci i baby brak więc sam sobie i jest git...

Przerwa od ostatniego bicia jest ogromna więc jestem praktycznje nowicjuszem w tym temacie a raczej moje ciało. Teścia praktycznje nigdy nie brałem no chyba że kilka strzałów omki, wiem też że deca dobrze na mnie działała tzn sila szła i obwody dość szybko a że genetycznie jestem dość szeroki w barkach( pisałem dużo i jestem ratownikiem ) to efekty były kwestią tygodni.


Zmieniony przez - mudafuka w dniu 2021-07-28 17:01:42

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205605
Zacznij od badań to coś poradzimy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Czytałem o tym na sąsiednim forum gdzie powitalne hasło brzmi " no witaj proponuję teścia +hcg + masteron przy czym do teścia przyzwyczaj się do końca życia "
Szczerze to trochę mnie z butów wyrwało jak to zobaczyłem. "


Mi ta odpowiedź wydaje się uczciwa masa ludzi potrafi sp******ic odblok i tak czy tak wraca a jest też masa ludzi co po prostu lubi to uczucie jak jesteś na czymś i też wraca z tego powodu dlatego lepiej tak napisać żeby sobie ktoś na starcie przemyślał za i przeciw bo każdy myśli że to takie chop siup zrobię 20kg mięsa i odblok jak gdyby nigdy nic zostawię za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 248 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7536
Tam mialo być " pływałem " a nie " pisałem " w moim ostatnim wpisie bo zabrzmiało to jak dowcip haha od pisania się chłop rozrusł.


Ogólnie nie mam nic przeciwko teściu na dłużej oby nie było to jakieś ryzykowne i niebezpieczne i poparte jakimiś w miarę wiarygodnymi badaniami no a wiek też do tego raczej namawia .


Zmieniony przez - mudafuka w dniu 2021-07-28 17:25:25

"Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie". Sokrates

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping po wypadku

Następny temat

pierwszy cykl: hgh czy test

WHEY premium