SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Dobry lekarz

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
W gratisie przepisał czy dał ? %)
Teraz musisz odpowiednio dobrać dawki , żeby nie przedobrzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Tylko nie zglebuj estro bo będzie jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Już mu to rozpisałem z głowa. Lekarz trochę przesadził
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
dmq92
Już mu to rozpisałem z głowa. Lekarz trochę przesadził


Trafił w dobre ręce
Gdzieś widziałem albo mi się przyśniło , że endo kazał mu brać exe codziennie, a przy takiej dawce to nawet ja mam ciężką glebę.
Ogólnie to estro jak będziesz zbijał to spróbuj najpierw do 60-80, ze swojego doświadczenia wiem, że libido na takim jest o niebo lepsze.
Na początku zbijałem do widełek +-36, a nawet do wartości +-20 to to tak raz na 3/4 dni coś podziałałem, a teraz w okolicach 70 budzę się gotowy do działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wpływ na libido ma o wiele więcej niż samo estro ale akurat zwykle właśnie lekko nad widełki ludzie maja najlepsze. Exe codziennie Ok ale po całym tabsie raczej nie trzeba, spokojnie połówkę da i myśle ze będzie już git. Ważne żeby chłopak badania zrobił kolejne choć znając jego podejście jak faja zacznie działać to już badaniom powie papa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 107 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1039
Spokojnie morfologię zrobię za tydzień będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 107 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1039
A na razie symex po pół tabsa dziennie i raz na 7 dni ten dostinex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Wiadomo, że więcej rzeczy na to wpływa jednak u mnie to estro zrobiło największą różnicę, przy 500 testa ew potrafiłem żreć, 12,5mg ed exe bo mi się uj**ało, że wszystko co mi się dzieje to od nadmiaru estro.
Teraz co prawda biję testa 250 ew, ale symexu też biorę +-12mg ew.
Pierwszy miesiąc trochę dałem dupy z badaniami, ale kolejne 3 miesiące chodziłem pokuty, że w pracy patrzeli jak na narkomana jednak polecam chodzić choćby co kilka dni na badania bo różnica jest diametralna, a pamiętajmy, że przy bombie nie tylko hormony się zmieniają.
Ps. pozdrawiam z jednocyfrowym HDL po pierwszym miesiącu testa solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 107 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1039
Czyli estradiol symexem do 80 najlepiej tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po odbloku wszystko wraca do normy ?

Następny temat

Cykl z propka a wyniki badań.

WHEY premium