SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj, Kick Boxing, Vale Tudo w Krakowie

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz Mamulski zapewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4
Witam ,wiem tylko tyle że jest to 2krotny mistrz europy w full contact . Jesli pomylilem działy... to sorówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,
Po wczorajszym zajściu doszedłem do wniosku, że nie można być wiecznie asertywnym i ugodowym.
"Nim mniejszy pies, tym więcej szczeka."
Nie boję walczyć, boję się, że coś komuś zrobię.
Chociażby wczoraj, gość sadził mi cepy pomiędzy swoimi kolegami. W końcu odszedł od kumpli na odległość i chciał mnie kopnąć(sam nie wiem w co)przeliczył się-chwyciłem za nogę, podciągnąłem do góry(nawet nie przyłożyłem do tego siły-wykorzystałem jego rozpęd )Trzymając jego nogę za kostkę miałem pełne pole manewru:
1)kopnąć w jajka
2)przysadzić się na nim wykręcając nogę
3)zasadzić buta w kolano-wiadomo z jakim rezultat
Wybrałem "odpuszczenie". Nie dlatego,że nie umiem - trenowanie jako smarkacz kun-fu choy lee fut zostawia 'odruchy' w podświadomości. Jednak boję się o to, że zrobię coś nieumiejętnie (czyt.:za mocno) mam zatem prośbę o doradzenie gdzie i jaka sztuka walki zapewniła by mi możliwość znalezienia granicy i jednocześnie wewnętrznego bezpieczeństwa. Jestem z reguły spokojny i siły używam w ostatecznej ostateczności. Podoba mi się wizja 'miksu' combo/kravMagi/?sambo? maksimum ciosów obezwładniających. Gdzie w Krakowie znajdę szkoły?P ytam, ponieważ wasze posty są już dość przeterminowane..;) pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Silownia Krakow Pradnik Czerwony

WHEY premium