SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błonnik - zalecana ilość

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy 40g błonnika przy 1700 kcal to dużo?
I czy może on powodować retencje wody i wahania wagi? W sensie że pokazuje waga więcej po wysokoblonnikowej kolacji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przy tak głodowej ilości kalorii aż 40 gramów błonnika dziennie to rzeczywiście dość sporo. Ciekawi mnie w jaki sposób robisz to, że jedząc tak mało kalorii, dostarczasz tak dużo błonnika? Dodajesz ogromne ilości otrębów? Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Myślę, że przede wszystkim należy zastanowić się dlaczego jadasz głodowe ilości kalorii, oraz mieć świadomość tego, że kasa ciała nie rist wyznacznikiem efektów. Szczególnie w perspektywie dnia. Możne ona wahać się dość znacznie i nie ma to znaczenia.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy - jak go wykonać?

Następny temat

Wpływ białka na sytość

WHEY premium