SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 146 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 771
A więc podczas sprintu(maks moich możliwości) strasznie zaczyna mnie boleć bark, jest to dość silny ból ale dam radę biegać dalej tylko że już nie sprint, ból się pojawia przy dość mocnym zmęczeniu podczas biegania. A druga sprawa to ból serca który pojawia się od czasu do czasu podczas długiego siedzenia przy komputerze, gdy podnoszę ciężary to nic mi nie jest, tak nigdy mnie nie boli ale właśnie gdy posiedzę przy komputerze dość długi czas to zaczyna delikatnie kłóć. Nie wiem czy to coś pomoże ale mam 16 lat.

Pamiętaj! Ciężką pracą osiągniesz wszystko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
co do barku , lepiej sie rozgrzej przed takim wysilkiem

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ból okolicy barku może być związany z bólem rzutowanym na tę okolicę, a pochodzącym z serca. Tym bardziej, że pobolewa również w okolicy sercowej w czasie spoczynku.
Oczywiście przyczyn może być wiele, nie ma paniki. Wybierz się do lekarza.
lek rodzinny zbada, osłucha, zmierzy tętno i powinien zrobić EKG... zalecić dalsze postępowanie, wykluczyć podstawowe problemy jak zaburzenia rytmu serca itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kostką

Następny temat

Pytanie na temat wykonania mostu dentystycznego?

WHEY premium