SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból mostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Witam. Kiedyś miałem taką dziwną kontuzję przy pompkach na poręczach, że zapadł mi sie mostek do środka - tak na 2 sekundy i odskoczył. Od tego momentu czuje czasem jakby wokół tej chrząstki lekki ból, coś jakbym się nie rozciągnał albo zastał. Było to dobre pare lat temu ale ostatnio sie niedogrzałem do końca i podczas ćwiczeń naciągnałem sobie mięsień piersiowy i też czuje ten mostek. Miał ktoś takie przypadek?


Zmieniony przez - marecki1990 w dniu 2018-12-14 09:38:14

makro sie liczy!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Na pewno mostek się nie zapadł bo to jest niemożliwe. Możliwe, że właśnie jest to związane z urazem i to tkanki miękkie dają o sobie znać, ale Ty to odbierasz jako problem z mostkiem. Bad rtg + usg wyjaśnią sprawę
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
też mam takie wrażenie ze to raczej niemozliwe. Ok w takim razie zrobie te badania dzieki

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Zacznij od rtg bo taniej, upewnisz się że to nie mostek i od razu głowa będzie spokojniejsza, bez pewnie emocjonalnie do sprawy też podchodzisz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
marecki1990
, że zapadł mi sie mostek do środka - tak na 2 sekundy i odskoczył.


rozumiem żę to było tylko Twoje odczucie na mostku , jakiejś sztywności zapadnięcia się itp?
miałeś później objawy np. przy głębokim oddychaniu , śmianiu czy kaszlu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Było to odczucie zapadnięcia i tylko z jednej strony jakby jedna część mostka (prawa/lewa obojętnie) przez chwile była wklęsła. Później jak przy normalnym rozciąganiu wypiąłem klatke i odskoczyło idealnie na swoje miejsce. Natychmiast przestałem robić pompki na poręczach ale ćwiczyłem dalej bez jakichkolwiek powikłań. Od tego momentu też nie ma tak, że to mnie jakos boli ale w związku z ostatnią kontuzją mięśnia piersiowego (jakies mocniejsze naciągnięcie) troche zaczepia ten mostek i razem z tym mięsniem czasem ciągnie

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W takim razie należałoby przeprowadzić badanie obrazowe i zobaczyć czy ze strukturami wszystko jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelanie i chrzęszczenie w kolanach

Następny temat

Złamanie I kości śródstopia

WHEY premium