SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arremadex XT

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Jak narazie to moja wypowiedz ma pokrycie. Przecierz kupujesz u niego to powinienes wiedziec co np z Sanem jest nie tak... chyba ze nie umiesz rozroznic jak samkuje orginal od tego ktore on sprzedawal (bialka San'a)
Z koliei co do Problendu to tak na szybko wejdz w google i zobacz jakie sa teraz opakowania i ile frakcji na etykiecie ma ta proteina - 5 , zebys nie szukal.
No to jest chyba oczywiste i kazdy moze to dostrzec , wiec po co wogle o tym pisac?
Ja dyskutuje normalnie z argumentami, ktorymi ty najwyrazniej nie umiesz , raczej nie chcesz ich zobaczyc.
Tez kiedys u niego kupowalem i na szczescie przejrzalem na oczy.
Pozatym chyba musialbym byc niespelna ze tak powiem rozumu zeby podac swoje zrodlo kim jest . Zapewniam cie ze to jedna z "oddanych" mu osob. Tak tak oczywiscie nie wiem co pisze i to sa informacje bez pokrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Jeśli chodzi o białko SANa, to nie próbowałem go w ogóle, więc nie mogę się wypowiedzieć.

Co do Problendu, to jest chyba oczywiste i kazdy moze to dostrzec , wiec po co wogle o tym pisac? , owszem, z tym że jedyne co z tego wynika, to fakt różnic w opakowaniu. Od tego jednak daleko do podważania składu zawartości. Z resztą nie mam do czego info z googla porównać, bo nie widzę tego białka w ofercie Cybera...

Ja dyskutuje normalnie z argumentami, ktorymi ty najwyrazniej nie umiesz , raczej nie chcesz ich zobaczyc.

Niestety ich nie widzę, przykro mi. Do mnie "argumenty" typu oszust, cwaniak nie trafiają. Zaś podane przez ciebie konkrety, to:
- Cyber ściemnia, że likwiduje sklep - bzdura, od początku mówił oficjalnie, że sklep sprzedał, wyprzedaje swój towar, potem będzie prowadził go w imieniu innej firmy. Gdzie tu jest ściema? Ale paszkwil na tej podstawie można napisać, nie? Wystarczy odrobina dobrych chęci! :)
- oszukuje ludzi, którzy kupują towar za 100zł do sklepu, po czym robi promocję za 80 - no cóż, to faktycznie jest problem, ale dla sklepikarzy! Zwykły konsument przyklaśnie temu i będzie zachwycony.
- naciska moderatorów żeby zachwalali jego produkty - faktycznie, jeżeli ktoś jest naiwnym idealistą i wierzy, że moderatorzy na forach są obiektywni, to może się załamać... Lecz nie sądzę żeby wielu forumowiczów to dotyczyło! ;)
- inne oskarżenia są niczym nie poparte, więc nie są dla mnie wiarygodne. Wcale się nie dziwię, że nie chcesz zdradzić swojego źródła, niemniej nie oczekuj, że wszyscy uwierzą ci na słowo. Z drugiej strony, czy jest łatwiejszy sposób dyskredytacji konkurenta, niż powołanie się na tajne źródło, w samej centali "wroga"? Normalnie polityką zapachniało! ;)

Słuchaj, myślę, że głównym problemem klimatu naszej rozmowy jest twoja alergiczna reakcja na to, że w ciemno nie potępiam Cybera... Gdybyś normalnie reagował, to zgodnie z ideą forum wyminilibyśmy poglądy w kulturalnej atmosferze i może ktoś czytając to dowiedziałby się czegoś nowego. A tak banalsujemy ciągle na granicy pyskówki.

Nie mówię, że nie wiesz co piszesz i że nie masz "pokrycia" swoich informacji, po prostu wszelkie relacje internetowe są obłożone dużym ryzykiem różnych gierek i uważam, że kiedy w rozmowie wychodzimy poza nasze subiektywne opinie i przywołujemy konkretne sytuacje, inni mają prawo oczekiwać dowodów.

Rozumiem, że ci Cyber zalazł za skórę, ale jeśli chcesz przekonać do swoich racji innych, poprzyj to rzeczową argumentacją. Jeśli zaś temat cię irytuje, to po co go wywlekasz?

Pozdro i przede wszystkim się nie denerwujmy! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
- tak a ty wierz sobie w to ze ktos o tak sobie sprzedaje kure znoszaca zlote jajka i zatrudnia sie u niego w interesie. To poprstu bylo kolejne oszustwo ze sprzedaza jego interesu po to zeby nakrecic sobie koniunkture. Pozatym jaka firme sprzedaje ? przemytnicza firme ktorej nigdzie nie ma zarejestrowanej ? Czy a moze chce sprzedac komus kontakt jak sicgac Polamerem i gdzie komu dwac w lape ?
- no tak wedlug ciebie sklepikarz to nie czlowiek tylko swinia , a swinie mozna oszukac bo przeciez... zarabia ... no a cyber oszukuje...
- czy jakikolwiem dla przykladu dzinnikarz zdradza swoje zrodlo informacji , nie bo bylby spalony i wiecej juz niczego by sie nie dowiedzial. Proste. Jak tego nie jazysz to trudno.
Pozatym moje wypowiedzi nie maja harakteru pyskowki bo uzywalbym innych slow. Nie jestem miekkiej dupy jak mozna to powiedziec.
Gwarantuje ci ze wszysktie rzeczy ktore pojawily sie w necie sa prawdziwe , a ten czlowiek nie nadarmo zasluzyl na miano oszusta.
Wydymal wielu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
a i jeszcze , nie wiem czy slyszales glosik Cybera , pewnie na filamch... ma zupelnie taki jakby byl homoseksualista i duzo ku temu przemawai. Spojrz jak sie np porusza i kreci tyleczkiem jak przesuwa kamerki na swoich filmikach , dwa jaki sposob prowadzi rozmowy, dalej ciagle otacza sie laskami starajac sie odwrucic uwage od tego ze tak naprawde lubi chlopcow i nie zdziwlbym sie jakby jego byle laski o ktorych tak sie kiedys rozpisywal rzucaly go z przyczyn luzkowych bo pewnie nie mogl im sporstac bo woli chlopcow...
Zreszta nie zapomne jego fotki w skarpeteczkach i na golaska ... ojojo jaka ladna mezczyzna....
pisze to bo z ta oreintacja ludzi nie lubie miec nic do czynienia ... nie sa uczciwi i sie mszacza zazwyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to gdzie w takim razie dostac legit arremedex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
ehehehehe, okeeeej, przytłoczyłeś mnie swoją argumentacją, zwłaszcza tekstem moje wypowiedzi nie maja harakteru pyskowki bo uzywalbym innych slow. Nie jestem miekkiej dupy jak mozna to powiedziec.! ) Da się zauważyć, że jesteś "twardej dupy", wystarczy rzut oka na styl i ortografię twoich wypowiedzi! :)

Na koniec powiem ci, że kompromitujesz się używając argumentów dotyczących czyjejś orientacji seksualnej. W ten sposób ostatecznie udowodniłeś, że szkoda czasu na gadkę z tobą.

Tyle w tym temacie z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej panny
dajcie już spokój

przeprosić się wzajemnie i kończymy temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Ja tylko stwierdzam fakty. Nic pozatym. Nie uznaje tez zasad ortografi.
Dobra Bull konczymy temat bo i tak ta bajera nie ma sensu... kazdy i tak wie jaka jest ciotka i jak postepuje z ludzmi...

mhz sciagaj z USA, a najlepiej zamien pordukt na innego buzera tescia pewnej firmy. Moze byc np Gaspari, CEL.

Zmieniony przez - 567890 w dniu 2009-05-30 18:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 523 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18508
ja mam od niego te rzeczy i wszystko ok daty wazności są ok, suple dobrze klepią
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

można razem?

Następny temat

ALRI Zero - Stim Fat Loss

WHEY premium