SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

można razem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 418
siema. zaczynam właśnie cykl z mono mega caps dodatkowo biore BCAA tez z olimpu. i tutaj moje pytanie w DNT jeśli mam brać rano kreatyne i Bcaa to moge o tej samej porze czy musi byc przerwa? tak samo w DT po treningu czy moge od razu łyknąc 4 tabsy kretki i 4 bcaa czy musi między nimi byc jakis odstep?

pzdt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
możesz razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jw. nie widze problemu raczej.
w dzien tren. jesli nie jesteś typowym endomorfikiem to b. wskazane byłoby dorzucic do tej mieszanki pewna ilośc węglowoadanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 418
a co do BCAA to doradzcie jak jest, niektorzy twierdza ze w DNT nie warto brac...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Bo teoretycznie nie warto. AMinokwasy bierze sie okolotreningowo, ale mozesz w DNT rano wziasc porcje BCAA.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-20 08:55:40

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
Ja mam takie malutkie pytanie - troszke z innej beczki ale tez dotyczace czy mozna razem :)
wiec moje pytanie brzmi - czy mozna brac i w jakich porach jezeli mozna oczywiscie brac to razem Hydroxycut'a i BCAA Complex amino

z Gory dizekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
masz kasę do w DNT na redukcji też warto brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Orel10 -ja nie widze przeciwskażań, widziałbym nawet pewne przeslanki ku temu aby suplementy te -jesli nie łaczyc w jednej dawce- to suplementować nimi niejako obok siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Firma SAN,wie ktoś???????

Następny temat

Arremadex XT

WHEY premium