SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktywator do opalania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
Witam. Mam pytanie chodze juz jakis czas na solarium i stosuje aktywator do opalania z firmy ziaja. Chcialabym sie dowiedziec czy uzywajac go moge jednoczenie nakladac na siebie filtr ochronny, tzn czy nie zmniejszy on efektow opalania. Czy wie ktos moze na jakies zasadzie to dziala??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Zmniejszy, poniewaz zablokujesz UV za które płacisz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
ale wszedzie pisza ze nalezy w solarium tez chronic skore wiec w jaki sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Kosmetykami dostepnymi na solarium, ktore nawilzaja i odzywiaja skore, ale nie maja filtrow, po opalaniu na solarium tez trzeba w domu nawilzac skore balsamai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solarium ma to do siebie, że ma już większość filtrów wbudowanych z tego co wiem.
I nakładając na siebie, blokery czy tam olejki z filtrem, blokujesz to za co płacisz - j.w pisal keval ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
a aktywatorem smarowac sie tuz pzred opalaniem czy jakis czas wczesniej? wazne jest tez jak duzo go nalozymy>??? polecacie jakis aktywator?? moj sama nie wiem czy sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co taki aktywator pomaga szybciej złapać taką bronzową opalenizne ??


Bo ja używam czegoś takiego: http://www.allegro.pl/item890271914_bronze_shoco_choco_czekoladowa_emulsja_do_opalania.html


I jest różnica w efektach między powyższym a tym aktywatorem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
szczerze? to nie wiem czy pomaga;/ ja mam sopotsun firmy ziaja z dodatkiem tyrozynyprzyspiesza opalanie i zawiera maslo kakaowe poglebia koloryt wzmacnia skore nawilza itd ale czy daje az tak dobre efekty to nie jestem tego taka pewna mam bynajmniej swiadomosc ze jakos poprawiam kondycje skory bo jednak pewne skladniki odzywcze zawiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Aktywator opalania czy przyśpieszacz ma do siebie to, przy mniejszej liczbie wizyt pozwala osiągnąć lepsze efekty, jeżeli ktoś po 3 wizytach na solarium z przyśpieszaczem opalania chce mieć mocną opaleniznę jest delikatnie mówiąc naiwny.... chcesz być opalony/a to swoje musisz na soalrium spedzić, albo kupic sobie samoopalacz tam efekty sa widoczne juz po 1 zastosowaniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
tego to mowicmi niemusisz na solarium chodze jakies 2 mies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 347
zauwazylam ze zeby utrzymac u siebie efekr opalenizny musialabym chodzic w tyg ze 3 razy straznie szybko znika mi opalenizna z twarzy wrecz blyskawicznie a nie myje jej czesto zelem i nie tre recznikiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piszczel

Następny temat

Flegma :)

WHEY premium