SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AborCja!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
oska nie dalas mi edytowac
malutka mialo byc 2006-1991=15

w pelni popieram Twoje zdanie oska i smiesza mnie tacy "katolicy" zazwyczaj ktorzy tak ******la a potem jak ****a przyjdzie co do czego...
ZALOSNI ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
co do lekow anty to najprosciej wytlumaczylem ze niebeda tansze bo nas nato niestac,naszego budrzetu ani sluzby zdrowia,i przez najblizszych pare lat niebedize jeszcze stac!!niema co mazyc, mysle ze ta kwestia jest prosta

znajomi mieli ciezko,ale co daje placz,nic ,sa ze soba,pracuja,i jakos nienarzekaja,na poczatku mieli haos rodzina plakala a teraz szczesliwe babcie smigaja z pociechami w wuzeczkach

aborcja tak ale kontrolowana,zreszta to wy macie ostateczna decyzje,czy usunac czy nie

niunia i niejeste zazartym katolikiem

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie chodzi mi o aborcje niekontrolowana
pisalam juz ze aborcja nie ma byc czyms w rodzaju antykoncepcji po.. ale w niektorych sytuacjach to naprawde ciezka sprawa i powinny miec kobiety wybor i robic to legalnie w dobrych warunkach
w polsce ludzie sa zacofani,antykoncepcyjne srodki drogie i stad ten problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
oska niunia ile ludzi tyle opini

ja niegdy niepozwolilbym lasce usunac mojego dziecka!!

mam pytanie do was,(przypuscmy)aborcja jest dozwolona jestesci z facetam z 2lata,okazuje sie ze jestescie w ciazy,od chlopaka niemacie zadnego wsparcia on wam kaze usunac,wy go kochacie
czy Wy(oska niunia) usuniecie swoje dziecko??

odp TAK albo NIE

(chce znac wasza decyzje a nie mowienie o skrajnosciach i rodzinach gdzie maja na utrzyamniu drozyne pilkarska,,niepiszcie ze dokladnei nalezy przeanalizowac decyzje,chyba znacie siebbie cobyscie zrobily)

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
czy Wy(oska niunia) usuniecie swoje dziecko??
to zalezy od sytuacji, mojego wieku itd.
jakbym mogla wychowac dziecko mialam bym pieniadze mozliwosci to bym urodzila,ale poki co o tym nie mysle bo jestem za mloda w kazdym razie na ta chwile nie chce miec dzieci w ogole nie chce miec swoich ew.adoptuje bo ta ciaza mnie przeraza podkreslam ze na tą chwile,wszystko sie moze zmienic.
wiesz to cos trzeba robic zeby byly na to pieniadze (w budzecie)a nie oni ****a siedza, ******la i nic ****a nie robia a dostaja za to kase. powinni obciac troche keszu radnym i tym innym,probowac zwiekszac eksport i rozne takie a nie sie wciaz klocic, ale o tym mozna pomarzyc polacy to za tepi ludzie... przynajmniej ci ktorzy maja stanowiska wysokie.
i jeszcze ten ***any kaczynski.. slyszalam ze marcinkiewicz w ogole powiedzial ze nie bedzie nic dokladane na prezerwatywy. ****a po***ani katolicy niepoprawni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
do Fragumi ! nigdzue nikt nie napisal ze to ma byc dla kobiet po to zeby sobie codizluy raz w miesiacu tak jak do kosmetyczki :/ zeby pozbyc sie poreblemu:/ ale kazdemu zdarzaja sie wpadki i nie mowie tu o gowniarzach tak jak to ktos to nazwal ! moja znajoma ma 22 lata i wpadla i poddala sie aborcji ! i nie mozna chyba powiedziec ze jest malolata:/ ! a z okresem oska ma racje nie jkalendarzyki sa do dupy

ja okres mam juz oooooojjjjjj dlugo i moj cykl trwa od 28-36 dni i nie zawsze trafiam wiec:/ ! np w ameryce dziewczyny chodza po srodki antykoncepcyjne w wieku 14 lat nie kazda sie bzyka ale kazda ma na wszelki wypadek! uwazam ze to by bylo dobre ! a u nas jak 15 latka pojdzie to ginekologa yo sie krzywo gapiom:/

w innych panstwach prezerwatywy sa w szkolahc( nie mowie ze mamy se bzykac w szkole) ale sam fakt ze srdoki tego typu sa latwo dostepne:) a i nie mam mna mysli podstawowki tylko lieca itd!

z tymi plemnikami racja z tego wlasnie powstaje dziecko tak samo nasze komorki jajojwe takze sa wydalana przy miesiaczce wiec.....majac okres zabijemy cos z czego powstalo by dizecko i ytak samo jets z plemnikami wiec..... a przeciez dziecko na pocztaku jest tylko komorka jajowa polaczona z plemnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
po***ani katolicy

niunia niemozna obrazac danej religi wyznania bo dana osoba na danym stanowisku jest katolikiemto nic nieda

i narazie sie nic niezmieni bo niema kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

zaduze sa potrzeby panstwa,w prawie wszysstkich dziedzinach zeby do prezerwatyw doplacac albo srodkow anty

i nieodpowiedizala na pytamnie prosilem o odpowiedz tak albo nie a nie coby bylo gdyby

malutka-a co chlopak tej kolezanki,niechcial jej powstrzyamc???co rodzina niechciala jej pomoc??dlaczego

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
nie ona sama tego chciala on chcial zeby urodzila ale ona nie bo jest mloda odonosi sukcesy w tymc or robi! ona powiedziala ze to nie czas na dziecko ! apolitycy i ta cala smietanka gdyby nie okradala pamnstwa to byly by pieniadze gdyby nie wyrzucali ich w bloto to wtedy by bylo ok! Uuuu WeźPigułke:) manieczki !! <--- takie wrcaenie do tematu uhu hu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
wez vlada na manieczkizeby cie niewykrecilo

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
uuu pixy bierzesz ? nieladnie... ah ta chemia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kostka! Jaka rada?

Następny temat

skosne brzucha

WHEY premium