SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A co po kreatynie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Dziabag lejce ci sie po.....y....cukier puder to w ropczycach koopujesz..)))))))).na jakiej podstawie wypowiadasz sie o suplementach olimpa ...chyba nie doswiadczen bo podejrzewam ze niedawno z mleka bebiko przeskoczyłes i proponuje na nim pozostac jeszcze jakis czas ...laktoza dobrze wpływa na procesy kosciotwoorcze ;))))))))))))))))))))
tak na serio to odpoosc sobie suplementy na jakis czas poczytaj troshke i generalnie potrenooj ...na jakiekolwiek wspomaganie masz czas..

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem ci na jakiej podstawie sie wypowiadam.Poniewaz czlowiek ktory mnie wprowadzal w pierwsze kroki kulturystki ma 55 lat i od 30 jest zwiazany z tym sportem.Ponadto trenuje kulturystow w Niemczech a sam jest sedzia na zawodach kulturystycznych.Z tego co rozmawiam z ludzmi na silowni co trenuja od lat kazdy z nich probowal produktow olimpa i nikt nie powie dobrych slow o tej firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I od tego kolesia co mnie wprowadzal wiem o marnej jakosc produktow Olimpu.Masz racje ze sam nigdy nie probowalem niczego Olimpu( i chyba nie sprobuje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
bigger

Dziabag SMP bierz 2-3 razy dziennie po 50 gr. między posiłakami. Porcję po treningu możesz zwiększyć do 60-70gr.

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki masz SOGA !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Dziabąg ...))))))))))))))
no własnie....koolturystoow w niemczech,buahahahahahahahahaha
hosse.loozik;)
pozdro
bigger


biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie widze ze mnie nie zrozumiales.Jest Polakiem ale trenuje niemieckich kultorystow.Zreszta ta rozmowa do nieczego nie prowadzi, a w mojej wypowiedzi jest napisane "moim zdaniem" wiec nie masz sie do czego przyczepic(czy ja ci narzucam to ze Olimp jest zly? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak chcesz to mozemy sie posmiac z siebie wspolnie jak Ciebie to tak bawi, moze nie mam za duzego stazu, ale co nie co wiem (przynajmniej tak mysle (i moim zdaniem firma Olimp nie rowna sie firma zagranicznym jak np. Inkospor czy Weider)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Dziabag, w sumie, nie probujac nie ocenialbym niczego. A Olimp nie jest zly, ma lepsze i gorsze produkty. Ale caly czas sie rozwija, wiec nie mozna od razu go skreslac. Proponuje kiedys cos sprobowac... pozniej oceniac.

Pozdrawiam.
----------------------------
Doradca w dziale: "Trening"
----------------------------
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
dziabag...widzisz ...mozna takie rozmowy prowadzic ale na płaszczyznie jakiejs realnej merytoryki..tzn faktoow a nie zasłyszanych mitoow i opowiesci pana x..czy y...to ze twooj znajomy trenuje kulturystoow niemieckich nierobi na nikim wrazenia(przynajmniej na mnie nie robii nie czyni z niego zadnego guru..podaj nazwisko tego trenera i zarazem sedziego...przeciez to nie tajemnica?;)
co do smiania sie z czyjejkolwiek osoby to owszem wchodzi to w rachube ))ale podczas rozmowy na jakis konkretny temat zwiazany z tematem :kulturystyka i wspomaganie czy jak go tam zwał)))
moowisz ..ze nikomu nic nie narzucasz po czym wypowiadasz magiczne"moim zdaniem".........lepiejbyłoby "podejrzewam lub przypuszczam"bo jak sam wspomniałes nigdy nie proobowałes preparatoow olimpa a jedynie opierasz sie na zdaniu pana x-sedziego dla ktoorego domniemam weider to szczyty(a faktycznie to była firma dobra.. ale za czasoow arnolda i slipkoow ala pantalony ze sprząchą na przodzie)była-dobra bo jedyna))(moze przesadziłem nie jest ostatnia))

to tyle..looz mały

pozdro
to ja wasz bigger


biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate vs. olimp

Następny temat

ThermaPro with Sida Cordifolia

WHEY premium