SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2-częściowy cykl

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1162
Witam,
Pierwotnie mój cykl miał składać się z 10amp. deca durabolin, 25amp. testosteronu prolongatum i 100tabs metanabolu na kick start. Obecnie jestem po 5 amp. deki, następne 5 amp. zaczne brać za 3 tyg. (dopiero wtedy dostane towar), przez te 3 tyg biore tylko sam testosteron w dawkach 300mg e5d. Zanim dostanę dekę to skończy mi sie testosteron. Mam w związku z tym kilka pytań:
1. Czy jest sens brania następnych 5 amp. deki po 3tyg przerwy?
2. Jeśli tak, to czy kontynuować dekę 1amp/e7d wraz z 300mg prolongatum e5d (dokupię potrzebną ilość)czy może zakupić omnadren i spróbować te następne 5amp. deki połączyć z omnadrenem w dawkach: deka 1amp/e7d, omnadren 2amp/e5d??
3. Mam jeszcze 100 metanabolu. Czy dołączyć go do cyklu opisanego powyżej mimo, że 100tabs już wziąłem na kick start??

Na odblok mam 2 opakowania clomidu i 1 opakowanie nolvadexu.

Mam 22 lata, jest to mój 4 cykl. Poprzednie skłądały się z propionatu i metki, prolongatum i metki oraz omnadrenu i metki. Ćwiczę w siłowni regularnie od 6 lat.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam wszystkich!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Numery archiwalne

Następny temat

masa

WHEY premium