SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 III 06 Żywiec - Otwarte zawody integracyjne w WL

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
no tu masz moze trocheracji ze open jest twoje !! ( <LOL> )
co do zatapiania sztangi w klatce przez damiana , to najwidoczniej musiałeświdziećcoś innego niz ja , dzisiaj obejżaem uważnie nagarnia z zawodów i byćmoze mozna mieć zastrzeżenie co do zaakcentowania zatrzymania lecz wyciśniecie bez zarzutów !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Brak zaakcentowania to dokładniej oznacza bez zatrzymania.Ja również mam nagrania robione przez moja żonę i one mi wystarczą.Co do wyniku jaki zrobiłem to powiem krótko,że miało być spokojnie i technicznie bez zarzutów.I tak też było.Gdybym wchodził na 250 to napewno wykonałbym to w stylu podobnym lub nawet gorszym niż Damian,a tego nie chciałem robić.

powodzenia dla Ciebie i Damiana oraz całej reszty z Waszego klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
dzięki za pozdrowienia !!


no i moze jak u ciebie w Krakowie bedąjakiesciekawe zawody to tam przypuścimy ekspansję i zarekwirujemy wszystkie nagrody !! hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Zawody będą pod koniec kwietnia ,może 23-ego.
Prawdopodobnie bez sprzętu,więcej będę wiedział za dwa tygodnie może wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
wiec czekamy na termin i robimy formę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronnie Coleman lifting 800lb!

Następny temat

Eliminacje Strong Man

WHEY premium