SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 stron absurdów

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2887
Jak sie bedziesz lal i bedziesz chcial go zmeczyc, to przed ciosami uciekaj na boki/ po luku- nigdy do tylu. Jedyne co mozna jeszcze polecic to zebys ******lnal jak bedzie okazja kopniaka w kolano lub jego gorne okolice. Jak sie natrafi jakas to uzywaj czachy lokcia i kolana. Laduj tylko w gebe, napewno nie w brzuch. Jesli nie zostanie jakas straszna plama na twym honorze to odpusc i rozwiaz problem dyplomatyczie. Zastanow sie co jest lepsze dla Ciebie, olac sprawe i troche sie pozloscic czy to zeby twoja dupka zbierala Twoje zeby. Zgadzam sie z przedmowcami jak kocha to zrozumie:)heheh

Czasem trzeba ustąpić żeby wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tym oto sposobem stałes sie forumowym bossem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn??? nie rozumiem
bossem to bym zostal jak bym nieoberwal nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
cos krecisz
najpierw piszesz ze koles pije piwo pozniej ze bierze sterydy

nie wiem w kazdym razie niezly gangsta jestes

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
był już po paru piwach, ale nie było widać że jest na***any - skad wiesz ze byl po paru? moze wogole nie pil skoro nie bylo widać?


a wogole to panie daj pan spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
kocham takie fantastyczne historyjki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Ja ******le ale z Ciebie madafaka, i na dodatek masz strasznie mocna psyche, zeby zaczac walke z 80 kg koksem

Stary po tym co napisales stwierdzam ze to Ty powinienes dawac tutaj innym rady a nie prosic o nie, ale domyslam sie ze jestes po prostu skromny i tyle

Zaraz pisze mejla do mateo i post o przyznanie Ci moda bo widac ze znasz sie na rzeczy

Napisz jeszcze czy sie nic nie odgrazal, albo jego kumple sie nie postawili...?

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
a tak wogole to avatar CHE Quart wymiata

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a ludzie ja ******le nie chce nikomu wciskac kitow ja poprostu chcialem was prosic o podparcie psychy
koles byl po 3 piwach bo jeszcze szklanki staly
jego kumple sie pluli ale naszczescie sam nie bylem
Dzieki za ufnosc( nie winie was za to bo moga sie zdarzac tacy ludzie)
A i ostatnia wypowiedz dzieki chlopie ja nie wiedzialem co ja robie!!!
to byl odruch bezwarunkowy jesli mozna to tak nazwac!!Adrenalina i stres pociagnely mnie za soba!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
No to nauka kravki nie poszla na marne, wykorzystales dokladnie to co sie nauczyles, szkoda ze reszta sie na Ciebie nie rzucila bo bys mogl zastosowac wiecej technik A ile ty wazysz?

gratulacje byq

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

adres szkoły Ruttena w Anglii kto zna?

Następny temat

Kto to jest - koles z MMA /UFC

WHEY premium