SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ścięgno / mięsień przewodziciel - dziwna sprawa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
Witam. Nie zajmuję się już sportem już kilka lat i być może dlatego coraz bardziej odczuwam pewien dyskomfort. Mianowicie, być może poprzez złe rozciąganie szpagatów mam teraz problemy podczas codziennych zajęć.

Kilka razy w ciągu dnia blokują mi się ścięgna w okolicach pachwiny i odczuwam ból robiąc niewielki rozkrok, nie mogę dalej rozkraczyć nóg. Czuję się tak jakby jakieś ścięgno zachodziło mi za miednicę i muszę nieźle się nagimnastykować zanim wskoczy na miejsce ( u lewej i prawej nogi ). Kiedy już przeskoczą na miejsce wszystko jest wporządku, ale wystarczy, że dłużej siedzę w bez ruchu i sytuacja się powtarza.

Czy ktoś słyszał o czymś takim, co mogę z tym zrobić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 412 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13926
to raczej nie wina sciegien a bardziej budowy anatomicznej szyjki/glowy. Ciachnij sobie rtg bo wiekszosc szpagatowców konczy zakres ruchu na obrabku panewki

pain is a weakness, which leaves in time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadgarstek ;/

Następny temat

Skręcenie stawu skokowego

WHEY premium