SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Kupie siłownię Marbo lub Kelton.....

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3250
up.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3250
aktualne.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1109
mam cos takiego jeśli interesuje..
https://www.sfd.pl/[S]_Sprzet_firmy_KELTON__Siłownia_domowa!-t962245.html

ceny są do uzgodnienia, to są moje proponowane czekam na Twoje, jeśli jesteś zainteresowany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3250
up.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1465
https://www.sfd.pl/[S]_Sprzedam_siłownie_marbo-t958437.html  kompletną siłownie marbo za 1800 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Mam do sprzedania ławeczkę keltona, stojaki i modlitewnik Marbo. Jestem z mazowieckiego. Jak jesteś zainteresowany to się odezwij

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1109
szkoda, że autor postu napiszę tylko up i nawet nie powie że dany sprzęt nie odpowiada mu.. lub cena, ludzie by wiedzieli na czym stoją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3250
ArturMandziak nie buntuj narodu;) ....jeśli jestem zainteresowany sprzętem to odpowiadam na priv.....ewentualnie jeśli ktoś zostawi to na jego kontakt .....można również pisać na moje gg zamieszone na początku tematu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1109
W moim przypadku trochę czekałem na ogólny Twój odzew, chociaż wiedziałbym że nie odpowiada, ale było minęło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Bcaa Xtra - 500g ActivLab - Długa data ważności!

Następny temat

[S] Spodnie Nike Air Athletic Dept

WHEY premium