SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zły zgryz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3831

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
CZy majac zly zgryz,( tzn nie jest jeszcze tak zle -dolna szczeka nie jest wysunieta do przodu.
Minimalnie jest gorna, a czasem mam wrazenie ze one sa chyba rowno)
Czy mozna zuc gume, :p Czy to moze mi pomoc w skorygowaniu tej malej wady, czy wrecz przeciwnie nie jest to wskazane.
Moze sie wam wydaje ze to glupie pytanie, ale ja lubie zuc gumy czasem nawet po kilka godz dziennie i jest to dla mnie wazne ;
Nie chce nosic aparatu, gdyz wydaje mi sie ze smiesznie bym w nim wygladal. Nie wiem czy to ma cos do znaczenia , ale mam takze zeby zbyt wysuniete z dziasel-nadwrazlisosc :/

Zgory dzieki za odpowiedz

Zmieniony przez - pampoleo w dniu 2006-02-23 16:30:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -6798 dzień Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 158206
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
ale by fajnie bylo, gdyby zucie gumy mozna by sobie bylo zastosowac zamiast aparatu musialabym studia zmienic a twoje dziasla to pewnie wynik zlej metody szczotkowania.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
nom, dziasla to chyba ta, zle szczotkowalem,
ale zgryz, czego moze byc skutkiem?

Zmieniony przez - pampoleo w dniu 2006-03-11 20:45:36
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
zgryz? wszystkiego. ssania palca w dziecinstwie, zlego smoczka, wad rozwojowych, nieprawidlowej pozycji podczas karmienia, zbyt wczesnego/za poznego wyrzynania zebow, zbyt wczesnego usuniecia mlecznych zebow. mnostwo przyczyn jest i samo sie nie naprawi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze sie nie smiac...

Następny temat

Ból w przedramieniu

Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską Jakie lody mają najmniej kalorii? Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Trening redukcyjny - intensywność Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy